Новини економіки - Вуглеводні в Україні видобуватимуть по-новому - Економіка - dt.ua

Вуглеводні в Україні видобуватимуть по-новому

1 липня, 2017, 01:01 Роздрукувати

Раніше видобуток нафти і газу регулювалася нормами, встановленими в 1971 і 1987 роках.

Нафтогазові родовища в Україні розроблятимуть згідно з новими правилами © ukrnafta.com

Міністерство екології та природних ресурсів своїм указом затвердив нові правила розробки родовищ нафти та газу. У п'ятницю, 30 червня, документ було опубліковано в Офіційному віснику України.

Правила встановлюють основні вимоги до організації і здійснення розробки родовищ вуглеводнів і регламентують відносини суб'єктів господарювання, що виникають при користуванні нафтогазоносних надр з метою їх комплексного і раціонального використання.

Документ містить класифікацію родовищ нафти і газу, правила їх підготовки до розробки, алгоритм підрахунку запасів нафти, газу і газового конденсату та геолого-економічної оцінки родовищ, правила спорудження та експлуатації свердловин, механізм контролю за розробкою і регулюванням процесу розробки родовищ. Окремий розділ присвячений охороні навколишнього середовища при спорудженні, пробній експлуатації свердловин, дослідно-промисловій та промисловій розробці родовищ нафти та газу.

Читайте також: На Львівщині відкрили нове газове родовище

Раніше розробка родовищ вуглеводнів в Україні регулювалася інструкціями та технічними вимогами, встановленими в 1971 і 1987 роках, а також низкою нормативних документів різних відомств.

У Мінекології повідомили, що у розробці документа, який був прийнятий 15 березня цього року, брали участь екологи, геологи і учасники ринку. Нові правила спрямовані на прийняття єдиних стандартів, які б відповідали вимогам часу і не створювали б умов для маніпуляцій і махінацій нормами.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >