ВР урегулювала порядок видачі підприємцям копій ліцензій - Економіка - dt.ua

ВР урегулювала порядок видачі підприємцям копій ліцензій

3 листопада, 2011, 10:09 Роздрукувати

Верховна Рада України ухвалила урядовий законопроект №8450 "Про внесення змін до Закону "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо порядку видачі копії ліцензії).

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його прийняття у другому читанні та в цілому проголосували 252 народних депутата з 392 зареєстрованих у сесійній залі у четвер, 3 листопада.

Зазначимо, що законопроект був внесений Кабінетом міністрів ще в кінці квітня цього року (28.04.2011). Також нагадаємо, що напередодні президент України Віктор Янукович висловив крайнє незадоволення тим, що уряд недостатньо ефективно працює над питаннями дерегуляції.

Законодавчим актом врегульовано питання видачі копій ліцензій фізичним особам - підприємцям, які ведуть господарську діяльність у декількох місцях.

Зокрема, чинний закон доповнено положенням, яке передбачає, що "відокремлене місце провадження фізичною особою-підприємцем господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, - це територія, приміщення, які відповідають вимогам ліцензійних умов, знаходяться поза межами місця проживання такої особи та належать їй на праві власності або користування".

Згідно із законом, засвідчена органом ліцензування копія ліцензії видається ліцензіату - юридичній особі на кожну філію, інший відокремлений підрозділ, а ліцензіату - фізичній особі-підприємцю на кожне відокремлене місце, де відповідний ліцензіат буде провадити зазначений у ліцензії вид господарської діяльності, та підтверджує право ліцензіата на таку діяльність.

У разі припинення провадження зазначеного у ліцензії виду господарської діяльності за місцем провадження такої діяльності, на яке була видана копія ліцензії, ліцензіат зобов´язаний протягом десяти робочих днів з дати припинення повідомити про це орган ліцензування у письмовій формі. Орган ліцензування повинен внести відповідні зміни до ліцензійного реєстру не пізніше наступного робочого дня з дати надходження такого повідомлення.
 


 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >