Відкрити власний бізнес від сьогодні стане «набагато легше» - Економіка - dt.ua

Відкрити власний бізнес від сьогодні стане «набагато легше»

6 червня, 2011, 06:02 Роздрукувати

Закон України про забезпечення рівних стартових умов для початку ведення бізнесу сьогодні набув чинності.

© Андрій Товстиженко, DT.UA

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури початку підприємництва", яким створюються однакові стартові умови для початку ведення бізнесу в Україні суб'єктами господарювання, набув чинності сьогодні, 6 червня, через 10 днів після опублікування його у газеті "Голос України".


Документом вводиться можливість для засновників юридичних осіб (окрім акціонерних товариств) створювати статутні фонди у розмірах і в складі, який їм необхідний для відкриття власної справи.

Законом також мінімізуються витрати власних коштів засновників на етапі створення юридичних осіб, які у даний момент витрачаються на сплату банкам при відкритті тимчасових рахунків і на внесення грошових коштів в якості внеску до статутного фонду до моменту проведення їх державної реєстрації як юридичних осіб, на оплату за нотаріальне засвідчення підписів засновників на установчих документах і рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи.

Нагадаємо, Верховна Рада України (ВР) прийняла у другому читанні і в цілому урядовий законопроект про спрощення старту підприємництва 21 квітня. Президент України Віктор Янукович підписав закон №3263-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури початку підприємництва" 20 травня.

Реалізація закону дозволить спростити і оптимізувати процедури зі створення юридичних осіб різних організаційно-правових форм, що у свою чергу буде заохочувати підприємців до початку власної справи і сприяти покращенню умов для відкриття бізнесу за рейтингом програми Doing Business за критерієм «відкриття бізнесу».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >