Валерій ЗАБЛОЦЬКИЙ: «Гроші приходять від Бога, від неба, а не від роботи...» - Економіка - dt.ua

Валерій ЗАБЛОЦЬКИЙ: «Гроші приходять від Бога, від неба, а не від роботи...»

29 грудня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №51, 29 грудня-13 січня

Відчуття чарівництва, пухнаста ялинка, блискучий сніг — от і Новий, 2006-й, рік! Окрім свята, це своєрідне підбиття підсумків...

Відчуття чарівництва, пухнаста ялинка, блискучий сніг — от і Новий, 2006-й, рік! Окрім свята, це своєрідне підбиття підсумків. Кожен із нас замислюється: чи був удалим минаючий рік? Одним підприємцям він приніс прибутки і несподіваний успіх, для інших — став важким випробуванням на міцність. Чим це пояснити: випадковістю чи розташуванням зірок? Розповісти про це ми попросили відомого українського астролога Валерія Заблоцького.

— Валерію Володимировичу, ми з вами зустрічаємося напередодні Нового року. Що говорять зірки про тенденції, які переважатимуть в українському бізнесі наступного року?

— Зірки говорять про те, що поступово посилюватиметься сприятлива тенденція в експортно-імпортній діяльності. В другій половині року проявляться дві суперечливі тенденції. Одна сприятлива, друга — не дуже. Перша позитивно впливатиме на отримання прибутку і створення спільних підприємств, друга зменшить прибутки виробничників через погіршення міжнародної кон’юнктури. Тому слід менше ризикувати, не поспішати й уникати загострення конкуренції. Водночас раджу не згортати експортно-імпортних операцій.

— Як часто до астрологів, і до вас зокрема, звертаються бізнесмени? Чи забобонні вони?

— Підприємці непередбачувані, можуть не з’являтися півроку, а потім посунуть валкою. Частіше звертаються ті, хто вже знайомий із астрологом, його роботою й мав позитивні результати. Нові обличчя з’являються зазвичай за рекомендаціями. Серед представників бізнесу є любителі поспілкуватися з астрологом на «зоряні» теми — їх цікавить не сам прогноз, а розмова. Вони відчувають астрологічні енергії. Бізнесмени не більш забобонні, ніж звичайні люди. Але якщо астрологію вважати забобоном, то тоді так — усі підприємці, які звертаються до астрологів, забобонні на 100%.

— Підприємець — бажаний клієнт? Легко з ним працювати чи навпаки?

— У роботі з цією категорією людей є особливості. Серед бізнесменів більше сильних, енергійних і упевнених особистостей. Тому працювати з ними важче: іде більше сил і часу, довше доводиться відпочивати для відновлення енергетики.

— Чи багато що в бізнесі залежить від розташування зірок, тобто від гороскопа?

— У цій сфері все залежить від людини. Небо, як придорожній камінь у казках, з допомогою зірок повідомляє нам: «завтра бізнес почнеш — прибуток знайдеш», «післязавтра бізнес почнеш — у борги потрапиш». Або «із Сидоровим бізнес почнеш — пропадеш, а з Івановим — розцвітеш» тощо. Підприємець сам вирішує, куди і з ким йому йти.

Астрологія піднімає нас над сірістю буднів і показує те, що з нашого часу і місця не побачиш. Наприклад, один московський бізнесмен звернувся до мене з проханням налагодити бізнес. Астрологічне дослідження підприємства показало загрозу, яку бізнесмен несе своєму бізнесу, а бізнес — підприємцю. Коли я йому розповів про це, він згадав: щойно з’являється на підприємстві, то відразу ж приїжджають податкові інспектори з позачерговими перевірками. Або місцеві рекетири навідуються, або прокуратура викликає…

Після того, як він, за моєю порадою, став рідше з’являтися на підприємстві і дотримуватися відповідних рекомендацій, бізнес стабілізувався.

— Які запитання підприємці найчастіше ставлять астрологу?

— Найрізноманітніші: «Коли укладати угоду?», «Чи піде у мене цей бізнес», «Чи чесні мої підлеглі?», «Чи куплять у мене яхту?» тощо.

— І багатьом вдається допомогти?

— Наведу кілька прикладів. Бізнесмен довго не міг продати ресторан — усі домовленості дивним чином зривалися. Він звертався до ворожок, але результат був незмінним. У відчаї людина звернулася до астролога, хоча треба було це зробити із самісінького початку. Астролог порекомендував змінити назву ресторану. Господар разом із провісником вибрав нову назву, і хоч як це дивно, ресторан миттєво викупили за вигідною ціною.

Був за моєї пам’яті випадок, коли підприємець звернувся по прогноз про новий бізнес, який здавався дуже перспективним. Астролог відрадив. Трохи пізніше з’ясувалося, що цим напрямом зайнялися інші люди, але у них бізнес розвалився з об’єктивних причин, які важко було передбачати на час ухвалення рішення. Буває, що астрологу не вдається допомогти підприємцю через відсутність взаємопорозуміння. Одна бізнес-леді звернулась із запитанням: чи слід їй розпочинати нову справу? А починати треба було з нуля. Передумови й умови були дуже привабливими. Відповідь астролога була негативною, що викликало обурення замовниці. Провісник навіть засумнівався — може, щось недоглядів, не врахував? Жінка не послухала поради і вплуталася в нову справу. Але незабаром новий бізнес занепав, оскільки в хазяйки народилася дитина, догляд за якою забрав усі сили та час.

— Бізнесмени, як утім, й усі інші люди, діляться на представників різних знаків Зодіаку. Для кого з цих знаків 2006 рік буде найвдалішим? Для кого він стане роком великих змін?

— Найвдалішим цей рік стане для Овнів і Стрільців.

Овнам поталанить у дружбі та коханні, у ризикованих заходах, у політиці, спорті й у справах із іноземцями. Для них виявиться вдалим медичний, інформаційний, інженерний, астрологічний, гральний, туристичний і транспортний (великовантажний) бізнес.

Стрільцям слід очікувати удачі в самореалізації та самоутвердженні, а також у конкурентній боротьбі й політиці. Вони зможуть у новому році успішніше обстоювати свою думку і домагатися успіху в починаннях. Для Стрільців буде вдалим бізнес у сфері транспорту та зв’язку, а також медичний, інформаційний і туристичний.

Великих змін слід очікувати Тельцям, Левам, Скорпіонам і Водоліям.

Левів чекають зміни в особистому житті, у партнерстві та сім’ї. Зміни зачеплять збройовий, сільськогосподарський, продовольчий бізнес, ринок металів і нерухомості.

Тельців чекають зміни у справах сімейних, партнерських, професійних і підприємницьких. Новин у бізнесі слід очікувати від нерухомості, будівництва, продуктів харчування і сільського господарства.

Водоліям треба готуватися до оновлень в особистому житті, у професійній сфері й у партнерстві. Зміни торкнуться фінансів, ринку металів, зброї, машинобудування, спільних проектів і виконання договірних зобов’язань.

На Скорпіонів чекають зміни в сімейних стосунках, у житлових умовах і у професійній діяльності. Ці зміни зачеплять бізнес продуктів харчування, нерухомості, сільського господарства та будівництва. Загостряться відносини з чиновниками і держорганами.

Якщо звернутися до східного гороскопа, то змін слід очікувати народженим у рік Собаки, Кози, Бика та Дракона. Тим, хто народився в рік Собаки, доведеться самоутверджуватися в нових умовах. Народжених у рік Кози хвилюватимуть сімейні стосунки і стан довкілля, а народженим у рік Бика слід очікувати професійних змін. Тих, хто з’явився на світ у рік Дракона, турбуватимуть проблеми з партнерами.

— Валерію Володимировичу, астрологи теж є підприємцями, якщо астрологія — не просто хобі. Як живеться астрологам-бізнесменам? Чи є якісь специфічні особливості, які вирізняють цей вид підприємницької діяльності?

— Для отримання прибутку грамотний бізнесмен складає бізнес-план, де розраховано строки та розмір очікуваного прибутку, а також кошти і способи для досягнення мети. Він працює за цим планом, реєструється в державних органах, бере кредити, наймає працівників, робить закупівлі, встановлює обладнання і проводить маркетингові дослідження ринку. У більшості астрологів бізнес-плану немає. Їхній товар — це астрологічна послуга. Найчастіше астролог виступає найманим працівником у бізнесі підприємця, котрий надає йому тепле приміщення, дає про нього рекламу, робить відрахування до всіляких фондів і сплачує зарплату як кравцю чи лікарю. Але бувають і винятки.

Я двічі намагався бути підприємцем — коли створив астрологічний центр, але у мене не вийшло через низку об’єктивних і суб’єктивних причин.

Була ще спроба з допомогою учнів і друзів організувати свою приватну астрологічну академію (я викладаю астрологію майже 15 років і маю достатній досвід, знання й авторитет в Україні). Було підготовлено докладні навчальні плани, складено характеристики і вимоги до астрологів різних категорій, знайдено належне приміщення тощо.

— Але жити ж із чогось треба…

— Наприкінці минулого століття багато радянських астрологів щиро вважали: гроші за гороскопи брати гріх. Пізніше наші західні колеги роз’яснили, що вони розв’язали цю проблему вже давно, і праця астролога має бути оплачена, як будь-яка інша.

Мій досвід астролога підказує, що гроші не залежать від обсягу та якості роботи, від її інтенсивності і від моєї скрупульозності. Гроші приходять від Бога, від Неба, а не від роботи. Робота і гроші це різні речі, і їхній причинно-наслідковий зв’язок ілюзорний. Головне — бути чесним перед собою та людьми, радіти життю, працювати із задоволенням, не грішити... і Бог тебе не залишить на узбіччі життя. Я знаю, що після декількох безкоштовних клієнтів обов’язково з’явиться дуже багатий і щедрий. Він немовби заповнює все — за тих безкоштовних і за себе...

Якось на початку 1990-х років я зустрівся із найстарішим астрологом Радянського Союзу — естонцем Каллертом. Це був сивий як голуб, старик із дитячими ясними очима. Він висловив тоді крамольну думку, що наші прогнози мало кому потрібні. «Треба втішати людей, — казав він і додавав, — ми повинні втішати інших так, як нас утішає небо, і допомагати тим, хто до нас звертається». Каллерт незабаром помер, але його обличчя досі стоїть переді мною, і я чую його слова. Відтоді я не просто складаю гороскопи і роблю прогнози. Я допомагаю людям знайти внутрішню опору, показую шлях до більшого щастя і попереджаю про небезпеку. З деякими клієнтами я дружу багато років.

— Як захищає закон і суспільство астрологів-підприємців?

— Добре, щоб не заважали і не шельмували як раніше.

— Чи є прибутковою ця справа — астрологія?

— Астрологія справа не прибуткова і до числа успішних бізнесменів астрологів віднести не можна. Хоча я знаю моїх колег із Західної України, котрі грають за астрологічними правилами на фінансовому ринку і добре себе забезпечують.

— Як працюють астрологи за кордоном? Чи є суттєві відмінності?

— У закордонних астрологів сильна конкуренція, є ринок астрологічних послуг і жорстка градація фахівців за категоріями. Щоб підвищити свою категорію, потрібно відповідати високим вимогам і складати іспити. На Заході створено астрологічні асоціації та закони, які захищають астрологів. З підвищенням категорії у закордонного астролога підвищується оплата і розширюються можливості — у викладанні, обслуговуванні та видачі сертифікатів. На початку 90-х років минулого століття, наприклад, у Німеччині кожен її житель звертався по послуги до астролога. Популярність астрологічних послуг у всьому світі зростає.

Гадаю, відмінностей у методах роботи у нас небагато, але впевнений, що наші професіонали кращі за їхніх професіоналів. У нас жорсткіше діє природний добір, адже ми виживаємо в несприятливих умовах, а життя закордонних астрологів більш упорядковане й розмірене…

— Давайте повернемося до наступаючого, 2006, року. Які планети відіграватимуть у цей час найважливішу роль у житті людей?

— Дуже важливу роль відіграватимуть три планети: Юпітер, Сатурн і Нептун. Вони найчастіше вступатимуть у взаємодію одне з одним. Точний квадрат між Юпітером і Нептуном протримається із січня по кінець березня 2006 року. За астрологічними правилами, Нептун символізує океани, моря, ріки і гази. Він відповідає за урагани, бурі й торнадо. У гороскопах багатьох країн він зіграв лиховісну роль. Згадаймо страшне цунамі наприкінці 2004 року, яке забрало багато тисяч життів, і затоплення Нового Орлеана в США, що теж пов’язано з Нептуном.

Юпітер і Нептун відповідають ще за віру, мораль й етику. Тому даний аспект передвіщає, крім усього іншого, їхню кризу. При цьому глибинна віра слабшатиме, а поверхнева (можливо, це віра в науково-технічний прогрес і демократію) переважатиме, набиратиме сили. Такий стан речей може призвести до відчутної дисгармонії в міжнародних справах, у сферах моралі й етики. Його вплив уже відчувається в газовому конфлікті між Росією й Україною, а також у легалізації гомосексуальних шлюбів у Великобританії.

Ще одна людська сфера, до якої причетні Юпітер і Нептун у цьому дисгармонійному аспекті, це сфера здоров’я. Вона стосується психічних захворювань, наркоманії, алкоголізму, отруєнь й інших явищ.

Планета Сатурн через свої аспекти з Нептуном і Юпітером періодично то пригнічуватиме нашу віру та надії на краще, то зміцнюватиме їх.

— Що на нас чекає в недалекому майбутньому?

— Мене хвилює 2008 рік, коли Плутон ввійде в Козеріг. В астрології є планета, котра символізує великі переміни та внутрішні зміни. Плутон — це найповільніша і найбільш віддалена від Сонця планета. Коли в січні 1995 року Плутон переходив із знака Скорпіон у знак Стрілець, стався знаменитий землетрус у Японії...

Давайте згадаємо, як змінився світ у сферах Стрільця за час перебування в ньому великого перетворювача — Плутона. Змінилася карта Європи, у Югославії почались етнічні чистки та війна. На її руїнах виникли нові держави. Потім — події в Іраку. Тероризм сягнув міжнародних масштабів. Розтління, знищення моралі, СНІД, нова чума — пташиний грип... От як діє Плутон у Стрільці. Але те, що було в Стрільці, може видатися квіточками, порівняно з тим, що нас очікує від переходу Плутона в Козеріг.

Козеріг символізує свідомість, закони (суспільні та фізичні), порядок, час і кордони. Тому після 2008 року змінюватимуться дуже багато речей. Світ перейде на таку економію, що нам і не снилася. Кордони — особисті й державні — також зітруться до мінімуму або розпадуться зовсім. Поняття голоду та холоду може змінитися до невпізнанності. Голодними і незігрітими можуть стати більшість жителів Землі…

— Як ви зустрічаєте Новий рік? Чи є в астрологів якісь рецепти зустрічі?

— Астрологи не інопланетяни, і ніщо людське їм не чуже. Але одне правило є. Важливо здобути сприятливе розташування «управителів року». Ними зазвичай є дві, три або чотири планети. 1 січня 2006 року планетою-управителем сонячного і місячного знака буде Сатурн. Так вийшло тому, що 31 грудня буде молодик, а 1 січня Місяць і Сонце будуть в одному знаку — у Козерозі, яким управляє Сатурн. Управитель першого дня тижня року — Сонце, адже 1 січня припадає на неділю. Отже, ми маємо дві планети «управителі» нового року — Сатурн і Сонце. Щоб здобути їхню прихильність, а отже, і здобути удачу в бізнесі й у досягненні влади (адже Сатурн — це бізнес, влада, суспільне становище і професійна діяльність), а також досягти щастя, визнання і любові (адже Сонце відповідає за любов, щастя і визнання) необхідно оточити себе атрибутами цих планет. У новорічному вбранні потрібно використовувати відповідні кольори і стиль. Страви і навіть гості також повинні відповідати Сатурну та Сонцю.

Колір Сатурна чорний або темно-синій, колір Сонця — жовтий, оранжевий і білий.

Прикраси Сонця — золото та діаманти, а Сатурна — діаманти.

Сатурн — це строгий, класичний стиль, традиції, перевірені часом. Давні друзі, люди старшого віку або високого суспільного становища.

Сонце — це яскравий, святковий, маскарадний стиль, діти. Це ігри, жарти, сміх, розіграші, салюти та змагання. Сатурн — це консервовані продукти, холодні закуски, охолоджені напої. Сонце — це апельсини та мандарини, обов’язково лимони.

Меблі класичні, старовинні, але з елементами арту.

Ось так я й рекомендую зустріти Новий рік.

А ще я бажаю, щоб Нового року ви успішно реалізували всі свої сприятливі можливості, які вам надасть небо!

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво