В РФ хочуть створити офшори для допомоги олігархам, що потрапили під санкції США - росЗМІ

Поділитися
Компанії зможуть перевести капітал в Росію із збереженням звичної правової і фінансової інфраструктури без виплати податків з іноземних доходів.

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв пообіцяв, що уряд розробить заходи підтримки російських компаній, що потрапили в санкційні списки США.

"Це стосується і металургів, та енергетичного сектора, торгівлі продукцією оборонно-промислового комплексу", – заявив він на нараді з віце-прем'єрами.

Російське видання "Ведомости" з посиланням на джерела, повідомляє, що такими заходами підтримки буде створення двох офшорів.

"Влада обговорює проект створення в Росії двох територій зі спеціальним режимом і ознаками офшору – на острові Жовтневий в Калінінграді та на далекосхідному острові Російський... Законопроект розроблений Мінекономрозвитку, зараз документ узгоджується з профільними відомствами, прийняти його планується у весняну сесію. Представник уряду Калінінграда підтвердив обговорення ідеї", - пише видання.

"Бажаючі повернути гроші в Росію зможуть зробити це швидко і без податків: проект дозволяє перенести іноземні структури в Росію з інших країн, у тому числі офшорів, зберігши їх правову форму. Компанії зможуть перевести в найкоротші терміни капітал повністю в Росію із збереженням звичної правової і фінансової інфраструктури без виплати податків з іноземних доходів... Для цього резиденти зон зможуть отримати статус міжнародної підприємницької компанії. Це калька з існуючих у багатьох офшорах форм компанії, що підкоряється спеціальним правовим режимом", - йдеться в статті.

"Такий статус дає можливість зареєструвати компанію за один день, і частину відомостей не розкривати (наприклад, про учасників, менеджмент). Також вводяться гнучкі правила для акціонерних угод і угод по відчуженню активів, можливість поділу часток участі на класи. Податки з резидентів зон будуть стягуватися тільки від доходів, одержаних в Росії, а доходи, отримані за межами Росії, не оподатковуються", - пише видання.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". До переліку потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців, а також 12 державних і приватних компаній.

Поки найбільше постраждав російський олігарх Олег Дерипаска. До санкційного списку потрапили три його компанії UC Rusal, En+ і "Базовий елемент". 9 квітня Rusal повідомив, що санкції США поставили компанію перед загрозою технічного дефолту. Слідом за цим вартість цінних паперів UC Rusal на Гонконгкській біржі впала більш ніж на 50%. З моменту оголошення санкцій капіталізація цього активу Дерипаски впала більш ніж на 3 млрд доларів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі