В Криму окупанти здійснили дві невдалі спроби запуску ракет - розвідка

Поділитися
В Криму окупанти здійснили дві невдалі спроби запуску ракет - розвідка Ракетні стрільби відбувались на Керченському півострові © Сайт президента России
Ракети 9М33 ЗРК "Оса-М" та 3М24 комплексу "Бал" після запуску впали у море.

В Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили, що в окупованому Криму на міжвидовому полігоні Чорноморського флоту ЗС РФ "Опук" берегові війська здійснили дві невдалі спроби запуску ракет під час ракетних стрільб.

"Екіпажами фрегата "Адмирал Григорович" із зенітно-ракетного комплексу "Штиль-1" та малого протичовневого корабля "Муромец" із зенітно-ракетного комплексу "Оса-М" проведено два пуски, один з яких невдалий – ракета 9М33 впала в море через 2 секунди після старту", - йдеться в повідомленні ГУР.

В розвідці також додали, що розрахунками ракетного комплексу "Бал" 15 окремої берегової ракетної бригади (Севастополь) Берегових військ ЧФ ЗС РФ проведений невдалий пуск по надводних цілях ракетою 3М24.

Наголошується, що ракета впала в море на відстані 8 кілометрів від берегу.

В Міноборони України повідомили, що ракетні стрільби відбувались у рамках підсумкової перевірки органів управління, об'єднань, з'єднань та частин Чорноморського флоту ЗС РФ за 2016 навчальний рік.

Раніше повідомлялось, що під час Дня військово-морського флоту Росії в Севастопольській бухті в окупованому Севастополі був виконаний невдалий запуск ракети.

14 травня єдиний авіаносець Росії "Адмірал Кузнєцов" зламався.

Авіаносний крейсер "Адмірал Кузнєцов" відрізняється від авіаносців інших країн наявністю протикорабельних ракет, які теоретично дають йому можливість вести бій і без участі палубної авіації, тоді як традиційно власне ракетне озброєння сучасних авіаносців обмежується протиповітряним.

Видання Wyborcza писало, що Росія завжди мріяла про потужний флот і це їй шкодило. Нинішнього президента Росії Володимира Путіна теж тягне в море. Незважаючи на фінансову кризу у своїй країні, він намагається реалізувати амбітний план відновити потужність військово-морських сил, виділивши на це 20 трильйонів рублів. На початку 2014 року ця сума дорівнювала 670 мільярдів доларів, а нині – 355 мільярдам. І чверть цієї суми повинна піти на військові кораблі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі