USAID допоможе НКРЕКП запровадити тарифну методологію RAB — директор місії - Економіка - dt.ua

USAID допоможе НКРЕКП запровадити тарифну методологію RAB — директор місії

4 березня, 2019, 11:49 Роздрукувати

Для довіри з боку суспільства неодмінною умовою є прозорість процесу реформування тарифів.

Тарифна методологія RAB спрямована в основному на перехід до тарифів, які відображають вартість послуг і забезпечують стимули для інвестицій у модернізацію та розширення мережевої інфраструктури. Проект енергобезпеки надаватиме енергорегуляторові допомогу у практичному впровадженні цієї методології. Завдяки більшому обсягу інвестицій у мережеву інфраструктуру буде підвищено надійність і покращено ефективність діяльності, як це вимірюється ключовими показниками. 

Про це в інтерв'ю для DT.UA сказала Сьюзан Фрітц, директор Місії USAID в Україні. Наприклад, за її словами, заміна та відновлення мереж мають привести до зменшення технічних втрат і значного скорочення тривалості та частоти зупинок у роботі обладнання.

"У свою чергу, це підвищить рівень задоволеності споживачів якістю тих послуг, які вони отримують, тоді як нагляд з боку регулятора забезпечить прийнятну вартість цих послуг для споживачів, — зазначила директор місії. — Прийнятна ціна послуг для споживача є одним із важливих елементів цього механізму. Загалом я вважаю, що для того, аби вибудувати і зберегти довіру з боку суспільства, неодмінною умовою є прозорість процесу реформування тарифів".

Детальніше про важливість енергетичної безпеки читайте в матеріалі Алли Єрьоменко "Директор Місії USAID в Україні Сьюзан Фрітц: "На мою думку, для України енергетична безпека — це те ж саме, що національна безпека"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >