"Укрзалізниця" замовила російської фанери на 14 мільйонів гривень - ЗМІ

Поділитися
"Укрзалізниця" замовила російської фанери на 14 мільйонів гривень - ЗМІ Залишається незрозумілим, чому філія УЗ віддала перемогу нікому не відомій фірмі
Фанеру буде постачати фірма, яка вперше бере участь у держзакупівлях і має статутний капітал у 100 гривень.

Філія "Укрзалізниці" "Центр забезпечення виробництва" провела тендер, за результатами якого погодила пропозицію компанії "Енерго Строй Сервіс" на поставку 450 кубометрів тяжкопалаючої фанери вартістю 13,85 млн грн, повідомляє "Залізна дорога без корупції" із посиланням на дані системи "Прозорро", передає "Українська правда".

В аукціоні брали участь лише дві компанії - обидві вони пропонують продукцію російського АТ "Архангельський фанерний завод". Двом іншим учасникам не дали взяти участь у тендері - за офіційною версією, через невідповідність технічних характеристик продукції вимогам замовника.

Філія "Укрзалізниці" чітко визначила марку фанери - ПФА-Т і її властивості - однак така модель фанери виготовляється тільки на російському заводі, українські виробники роблять інші сорти тяжкопалаючої фанери. При цьому середня вартість одного кубічного метра фанери ПФА-Т становила майже 31 тис. гривень, що на 30% дорожче вартості цієї фанери на ринку Росії.

"Енерго Строй Сервіс" та його єдиний конкурент ТОВ "Спецторгснаб" надали аналогічні документи про представництво інтересів у тендері "Укрзалізниці" російського АТ "Архангельський фанерний завод" і його українського дистриб'ютора ТОВ "Оріон Плюс". Різниця пропозицій склала 545 гривень, учасники не зробили жодного зниження стартової ціни.

Переможцем неконкурентного тендеру був визнаний "Енерго Строй Сервіс", зареєстрований у грудні 2017 року: це його перша участь у держзакупівлях.

Фірма зареєстрована у житловій багатоповерхівці у Києві по вул. Зодчих, 44. У реєстраційних документах не вказано номер приміщення, ні під'їзд, в якому повинен бути розташований постачальник "УЗ". Статутний капітал компанії становить 100 грн., він розділений між Ростиславом Градовим і Сергієм Мисюком. Обидва фігурували в реєстраційних справах з півсотні різних підприємств. Крім цього ТОВ "Енерго Строй Сервіс" має спільний номер телефону з 200 іншими підприємствами, що свідчить про те, що фірма входить в схему "віртуального офісу"

Раніше повідомлялося, що середній вік вагонів в Україні становить 30 років. При цьому Укрзалізниця планує продати чи здати на металобрухт 17 тисяч вагонів. Нові локомотиви для УЗ збирають в США. Перша партія з 30 штук вже почала надходити в Україну.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі