"Укргазбанк" заявив про арешт його рахунків

Поділитися
"Укргазбанк" заявив про арешт його рахунків Керівництво АБ «Укргазбанк» вкрай стурбоване такою спробою неправомірним чином оволодіти засобами банку" © ukrgasbank.com
Керівництво фінустанови вважає такі дії "спробою неправомірним способом заволодіти коштами банку".

Державна виконавча служба заарештувала рахунки "Укргазбанку", йдеться в повідомленні прес-служби банку.

Як пояснюється в повідомленні, 29 липня з електронної пошти Національного банку України АБ "Укргазбанк" стало відомо про те, що "відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України накладено арешт на кошти АБ "Укргазбанк" на підставі наказу Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ "Укрконцепт"".

В "Укргазбанку" також стверджують, що станом на 30 липня банком не отримано ні постанови про відкриття виконавчого провадження, ані постанови про арешт коштів боржника, а рішення господарського суду оскаржено банком у касаційній інстанції.

"Незважаючи на повідомлення Національного банку України, з метою попередження незаконного стягнення грошових коштів, банком 29.07.2016 було подано скарги до Міністерства юстиції України, Державної виконавчої служби та направлено клопотання про відкликання платіжних вимог і відкладення виконавчих дій до рішення Вищого господарського суду", - йдеться в повідомленні.

"Керівництво АБ "Укргазбанк" вкрай стурбоване такою спробою неправомірним способом заволодіти коштами банку (94,94 відсотка статутного капіталу банку належить державі, а постановою Кабінету Міністрів України № 83 від 04.03.2015 АБ "Укргазбанк" віднесено до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави) та приймає в межах повноважень всі можливі заходи щодо захисту інтересів держави, акціонерів і клієнтів банку. Відповідні заяви направлені в правоохоронні органи України", - йдеться в заяві банку.

При цьому, "Укргазбанк" вважає, що такого роду дії були ініційовані недобросовісними позичальниками і спрямовані на зрив поточної роботи банку по поверненню проблемної заборгованості.

Повідомлялося, що серед банків, які виконували норматив достатності капіталу на 1-е квітня ц. р. – "Укрсиббанк" (26,1%), "Райффайзен Банк Аваль" (20,9%), "ВТБ Банк" (20,2%), "Укргазбанк" (20,2%), а також "Ощадбанк" (12,8%) і "ПриватБанк" (10,1%).

Раніше DT.UA опублікувало "свіжі" дані фінансової звітності 13 найбільших банків України. Інформація містить ще не опубліковані показники банків 1-ї групи за підсумками першого кварталу поточного (на 01.04.16 - останній звітний період) та минулого року (на 01.01.2016) за національними стандартами фінансової звітності.

Дані наводяться в розрізі окремих банків за валютою їх балансу (чисті активи), власного і регулятивного капіталу, а також нормативом його адекватності, прибутковості операційної діяльності, кредитного портфеля (загального і в розрізі юридичних та фізичних осіб), сформованими резервами, клієнтської простроченні і тд.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі