Україні можуть знову дозволити торгувати квотами за Кіотським протоколом - Економіка - dt.ua

Україні можуть знову дозволити торгувати квотами за Кіотським протоколом

15 жовтня, 2011, 09:57 Роздрукувати

Група міжнародних експертів (ERT) Секретаріату Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату (РКЗК ООН) завершила дослідження оновленого національного кадастру викидів парникових газів України за 1990-2009 роки.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це ZN.UA повідомив Сергій Орленко, голова Державного агентства екологічних інвестицій України, яке відповідає за реалізацію політики в сфері зміни клімату.

За його інформацією, попередні висновки експертів «носять позитивний характер», що дає підстави для відновлення України в системі міжнародної торгівлі квотами на викиди парникових газів.

С. Орленко також зазначив, що міжнародні експерти рекомендують Україні «не зупинятися на досягнутому, тому нам потрібно провести велику роботу з розвитку національної системи обліку викидів парникових газів».

Нагадаємо, з 12 жовтня участь України в міжнародній торгівлі викидами парникових газів тимчасово призупинено. Таке рішення було прийнято комітетом з дотримання Секретаріату РКЗК ООН зі зміни клімату в зв'язку з «невідповідністю національної системи обліку викидів парникових газів вимогам Кіотського протоколу».

Кіотський протокол прийнятий у Кіото (Японія) 12 грудня 1997 року. У ньому визначені порядок і принципи спільного виконання зобов'язань зі скорочення парникових викидів шляхом укладення спеціальних угод між сторонами протоколу. Він набув чинності 16 лютого 2005 року.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >