Українцям дозволили вибрати між субсидією і пільгами на тепло

Поділитися
Українцям дозволили вибрати між субсидією і пільгами на тепло Пільговики можуть заощадити набагато більше, використовуючи пільги замість субсидій © cit.ua
У пільгових категорій платників є право на знижки від 25% до 100%.

Українським сім'ям надали вибір між пільгою і субсидією в період опалювального сезону. При виборі використовувати пільгу необхідно подати заяву про припинення виділення субсидії. Про це повідомляється на урядовому сайті teplo.gov.ua.

"Якщо сім'я має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше платити за комунальні послуги з урахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що якщо в опалювальний період родині доцільніше користуватися субсидією, то необхідно подати заяву для призначення субсидії.

Підставою для надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг є посвідчення, яке вказує, до якої категорії пільговиків відноситься те або інша особа, на яку знижку на "комуналку" він має право.

Згідно з повідомленням, при пільговій оплаті за послуги, квитанції надходять вже з урахуванням знижки.

Основними категоріями пільговиків є: учасники війни (50% знижка); члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (50% знижка); особи, які мають особливі трудові заслуги перед батьківщиною, їх вдови (вдівці) (100% знижка); учасники бойових дій (75% знижка); особи з інвалідністю внаслідок війни (100% знижка); ліквідатори аварії на ЧАЕС та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії (50% знижка); жертви нацистських переслідувань (знижка від 50 до 100%); діти війни (25% знижка).

Повідомлялося, що на субсидії у 2018 році передбачено 50 млрд грн, що на 20 млрд грн менше, ніж було виділено на субсидії в 2017 році.

В Мінсоцполітики заявили, що більшість заробітчан не зможуть отримати субсидії, оскільки при розрахунку субсидії будуть враховуватися всі грошові перекази з-за кордону, якщо сума перевищує 50 тис грн.

Детальніше про монетизацію субсидій читайте у матеріалі Юлії Самаевої та Алли Котляр "Живими грошима" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі