УКРАЇНА—ІРАН: ТОРГОВИЙ БАЛАНС НЕ НА НАШУ КОРИСТЬ - Економіка - dt.ua

УКРАЇНА—ІРАН: ТОРГОВИЙ БАЛАНС НЕ НА НАШУ КОРИСТЬ

19 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №27, 19 липня-26 липня

Очікується активізація машинобудівного експорту з Ірану до України. Про це повідомив директор-організатор Третьої торговельно-промислової виставки експортної продукції Ірану Ага Хасан Мортаджі...

Очікується активізація машинобудівного експорту з Ірану до України. Про це повідомив директор-організатор Третьої торговельно-промислової виставки експортної продукції Ірану Ага Хасан Мортаджі.

І нині пріоритетним напрямом експорту Ірану до України є не нафта, а товари народного споживання та сфера послуг. Зокрема на експозиції були представлені фірми, які спеціалізуються в галузі реклами, електронної торгівлі, організації виставок, виготовлення виставкового й торговельного устаткування. Крім того, уже рік, як розробляється програма розвитку машинобудівного експорту. А Україну Іран бачить як свого постачальника хімічної сировини, промислової продукції, чорних металів. Уже зараз перевага в експортно-імпортному балансі на боці Ірану. Якщо обсяг експорту України до Ірану становить близько 0 млн., то експорт Ірану до нашої країни — майже 0 млн.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво