УКРАЇНА ТА РОСІЯ ЗМІЦНЮЮТЬ ДРУЖБУ БАНКАМИ - Економіка - dt.ua

УКРАЇНА ТА РОСІЯ ЗМІЦНЮЮТЬ ДРУЖБУ БАНКАМИ

5 вересня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №34, 5 вересня-12 вересня

Найбільший український банк — Приватбанк і російський Москомприватбанк оголосили про початок реалізації масштабної програми розвитку в Росії центрів банківського обслуговування фінансових потоків між країнами...

Найбільший український банк — Приватбанк і російський Москомприватбанк оголосили про початок реалізації масштабної програми розвитку в Росії центрів банківського обслуговування фінансових потоків між країнами. Першим кроком на шляху реалізації цього проекту стало відкриття філії Москомприватбанку в Ростові-на-Дону, що зовсім не випадково збіглося з відкриттям тут Генерального консульства України та зі святкуванням Дня незалежності, організованим українським МЗС. Варто зазначити, що в цьому важливому для двосторонніх зв’язків заході взяли участь не лише дипломати, банкіри та представники ділових кіл двох країн, а й губернатори прикордонних областей півдня Росії та східних регіонів України.

Як повідомив голова правління Москомприватбанку Юрій Пікуш, Ростовська філія працюватиме в рамках міждержавного банківського холдингу «Приватбанк—Москомприватбанк» і вже сьогодні надає корпоративним клієнтам і фізичним особам широкий спектр найсучасніших послуг, у тому числі ряд унікальних для російського ринку, таких, як термінові грошові перекази PrivatMoney.

— За гучними словами про інтеграцію банків стоять реальні проблеми людей. Завдяки нашим банківським продуктам росіяни й українці не матимуть труднощів із переведеннями коштів, одержанням заробітної плати в тому випадку, якщо громадянин Росії працює на території України чи навпаки, — зазначив пан Пікуш. За його словами, у виграші від співробітництва з банком залишаться і підприємства, бізнес яких побудований на тісних ділових взаєминах із найближчими сусідами по СНД.

— Товарообіг України з Росією досягає 30% від загального обсягу. Тому неважко уявити, яким величезним може бути поле діяльності новоствореного бізнес-холдингу «Приватбанк — Москомприватбанк», — каже пан Пікуш. — Ми налаштовані на активізацію процесів економічного співробітництва не тільки в прикордонних областях, про необхідність чого постійно говорять губернатори. Найближчим часом ми відкриємо ще 20 філій Москомприватбанку в регіонах Росії — від Сургута до західних її кордонів.

У свою чергу, голова правління Приватбанку Олександр Дубілет наголосив на важливості цієї події, охарактеризувавши її як черговий крок у розвитку партнерських відносин між Приватбанком і Москомприватбанком, які протягом ось уже більш як дев’яти років забезпечують значну частину фінансових потоків між Росією та Україною.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво