Україна піднялася в рейтингу конкурентоспроможності економік на 82-ге місце - Економіка - dt.ua

Україна піднялася в рейтингу конкурентоспроможності економік на 82-ге місце

7 вересня, 2011, 10:27 Роздрукувати

Україна піднялася з 89-го на 82-ге місце у щорічному рейтингу конкурентоспроможності економік Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), розташувавшись між Тринідадом і Тобаго та Намібією.

© ZN.UA

Рейтинг ВЕФ

Як і минулого року, перша у рейтингу - Швейцарія. Далі йдуть Сінгапур, Швеція, Фінляндія, США, Німеччина, Нідерланди, Данія, Японія і Великобританія.

З країн колишнього СРСР Естонія на 33-му місці, Литва - на 44-му, Азербайджан - на 55-му, Латвія - на 64-му, Росія - на 66-му, Казахстан - на 72-му, Грузія - на 88-му, Молдова - на 93-му.

Всього в рейтингу 2011 року 142 країни із приблизно 200 існуючих. Для оцінки конкурентоспроможності економіки кожної з них використовувалися відкриті статистичні дані, а також результати спеціального опитування більше 14 тис. працюючих у цих країнах менеджерів різних компаній.

Рейтинг засновано на Індексі глобальної конкурентоспроможності (GCI), розробленому для ВЕФ і впровадженому у 2004 році. GCI включає 110 показників, розділених на 12 категорій: інститути, інфраструктура, макроекономічна середовище, охорона здоров'я та початкова освіта, вища освіта та професійна підготовка, ефективність товарного ринку, ефективність ринку праці, розвиненість фінансового ринку, технологічна готовність, розмір ринку, розвиток інновацій.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1287, 21 березня-27 березня Архів номерів | Зміст номеру < >