Україна вперше запровадила мита на російські дизельне паливо та скраплений газ

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Україна вперше запровадила мита на російські дизельне паливо та скраплений газ
Це спільне рішення президента й уряду у відповідь на розширення російських економічних санкцій.

22 липня 2019 р. уряд Гройсмана таки наважився запровадити мита на російське дизельне паливо і скраплений газ. Зроблено це було через дев'ять тижнів після прийняття відповідної постанови, яку 15 травня було відправлено на вже звичне "триденне доопрацювання". Про це у своїй статті для DT.UA пише Сергій Куюн, директор ТОВ "Консалтингова група А-95".

"Ведеться затяжна боротьба в кулуарах. Є лобісти з різних сторін, які розтягують цей текст на шматки й намагаються щось дописати чи викреслити. Фінального тексту, наскільки мені відомо, немає", - заявив напередодні прийняття остаточного рішення голова Митної служби Максим Нефьодов.

"Це спільне рішення президента й уряду у відповідь на розширення російських економічних санкцій... Відповідні мита знімуть надринкову маржу трейдера-імпортера, що виникала через логістику (дизельпровід) та інші чинники. Якщо типова ринкова маржа у великому опті становить 10–12 дол./т, то на поставках трубопровідним транспортом така маржа становить 35–40 дол./т", - першим написав у Facebook про прийняте рішення представник президента в Кабміні Андрій Герус.

Детальніше про наслідки введення мита на російські нафтопродукти читайте в статті Сергія Куюна "Гра почалася" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі