Дефолт України - Україна вчасно виплатила відсотки за реструктуризованими єврооблігаціями вдруге - ЗМІ - Економіка - dt.ua

Україна виплатила другий процентний дохід після реструктуризації держборгу - ЗМІ

1 вересня, 2016, 15:12 Роздрукувати

За даними джерела, Мінфін України вже перерахував кошти.

Україна вчасно вдруге виплатила відсотки за реструктуризованими єврооблігаціями

Міністерство фінансів України у четвер, 1 вересня виплатило процентний дохід за другий купонний період по реструктуризованими єврооблігаціями, повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на одного з власників цінних паперів.

Джерело підтвердило, що кошти вже надійшли на рахунок, однак не уточнив суму виплати. Перший купонний платіж, вперше виплачений Мінфіном 1 березня цього року, становив $ 473,3 млн.

Вищеназвані єврооблігації випущені в рамках проведеної Україною в листопаді 2015 року реструктуризації (боргова операції з державним та гарантованим державою боргом, а також реструктуризації зовнішніх запозичень міста Києва, "Укравтодору" і держпідприємства КБ "Південне").

Процентна ставка за новими паперами на загальну суму $ 12 млрд була встановлена на однаковому рівні 7,75% річних. Процентний дохід, починаючи з 1 березня 2016 року, нараховується і виплачується двічі на рік – 1 березня та 1 вересня.

Читайте також: Глава Мінфіну України проти перегляду умов реструктуризації держборгу

Як писала у своїй статті для DT.UA Тетяна Богдан, проведена в 2015 р. реструктуризація допомогла розвантажити бюджети 2015-2018 рр. і стабілізувати платіжний баланс країни. Згідно з умовами угоди уряд буде виплачувати 80% номінальної суми боргу протягом 2019-2027 рр., сплачуючи кредиторам 7,75% річної прибутковості. Але боргове навантаження в довгостроковій перспективі фактично посилилося: замість списаних 3,6 млрд дол. уряд буде виплачувати кредиторам 15 або 40% номінального приросту ВВП протягом 20 років, якщо темпи зростання реального ВВП перевищать 3 та 4% відповідно.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1277, 11 січня-17 січня Архів номерів | Зміст номеру < >