Україна почне антимонопольне розслідування проти "Газпрому"

Поділитися
Україна почне антимонопольне розслідування проти "Газпрому" Україна доведе монопольне становище разом з ЄС
Факт монополізму "Газпрому" буде встановлений не тільки в Європейському Союзі, але і в Україні.

Уряд України звернувся до Антимонопольного комітету почати антимонопольне розслідування проти російської компанії "Газпром", заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Глава уряду повідомив, що щойно завершив розгляд матеріалів щодо цього питання, які подані Міністерством юстиції України, Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Антимонопольним комітетом України.

"Ми також звернемося до наших партнерів із Європейського Союзу, щоби спільно провести це розслідування і встановити факт монополізму російської компанії ВАТ "Газпром" не тільки в Європейському Союзі, але й в Україні", - наголосив Яценюк.

Читайте також: Імпортний газ у січні обійшовся Україні в $ 655 млн

22 квітня Єврокомісія направила "Газпрому" повідомлення про претензії в порушенні антимонопольного законодавства на ринках Східної та Центральної Європи.

DT.UA ще у 2012 році писало, що Україна стикається з тими ж проблемами в газовій сфері, що й країни ЄС, - утруднення вільних поставок газу і несправедливо високі ціни на нього. Тому вирішення газових проблем було б більш швидким і ефективним у співпраці з Європейським Союзом.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі