У СБ вважають, що Україна може увійти до сотні сприятливих країн для ведення бізнесу

Поділитися
Директор представництва Світового банку в Україні, Білорусії і Молдові Мартін Райзер вважає, що, незважаючи на те, що Україні необхідно зробити ще дуже багато кроків для поліпшення інвестиційного клімату та підвищити конкуренцію всередині країни, Україна може увійти до першої сотні країн світу, сприятливих для ведення бізнесу.
Директор представництва Світового банку в Україні, Білорусії і Молдові Мартін Райзер вважає, що, незважаючи на те, що Україні необхідно зробити ще дуже багато кроків для поліпшення інвестиційного клімату та підвищити конкуренцію всередині країни, Україна може увійти до першої сотні країн світу, сприятливих для ведення бізнесу.Про це він заявив у вівторок, 9 листопада, виступаючи на науково-практичній конференції Досконалість і якість - фактори конкурентоспроможності та гідного життя. «Україна зробила деякі кроки для поліпшення ситуації в якості сфери ведення бізнесу, але недостатньо для того, щоб здійснити той радикальний стрибок, який потрібен країні, щоб увійти до першої сотні сприятливих країн світу для ведення бізнесу. На нашу думку, для України це абсолютно можливо зараз», - сказав Райзер. Також, він вважає, що Україна повинна зосередитися на проведенні економічних реформ і підкреслює, що якщо всі зацікавлені сторони не приймуть участі в реформах, досягти успіху в цьому процесі буде дуже складно. Нагадаємо, відповідно до щорічного глобального рейтингу легкості ведення бізнесу Світового банку та International Finance Corporation, Україна посіла 145 місце проти 147 місця на рік раніше, опинившись на одному рівні з Сирією (144) і Гамбією (146). Варто зазначити, що перша п'ятірка лідерів рейтингу не змінилася у порівнянні з минулим роком: перше місце залишилося за Сінгапуром, Гонконг - другий, Великобританія - третє місце, Нова Зеландія і США - замикають ТОП-5.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі