В України недостатній прогрес у боротьбі з відмиванням грошей - Рада Європи - Економіка - dt.ua

У України недостатній прогрес у боротьбі з відмиванням грошей - Рада Європи

6 вересня, 2019, 16:33 Роздрукувати

Україна повинна надати доповідь про прогрес у виконанні рекомендацій.

У Раді Європи впевнені, що у України недостатній прогрес у імплементації реформ, які спрямовані на протидію відмиванню грошей. Про це йдеться в звіт MONEYVAL (органу Ради Європи з оцінки заходів боротьби з відмиванням грошей і фінансування тероризму), пише ЕП.

MONEYVAL вважає, що Україна досягла обмеженого прогресу з часу попереднього звіту в грудні 2017 року і закликає країну активізувати зусилля з подолання інших недоліків, враховуючи законодавчі реформи.

Згідно з правилами процедури MONEYVAL, Україна повідомила про кроки, здійснені для зміцнення своєї системи протидії відмиванню коштів.

"Рейтинги Рекомендацій 2 (національне співробітництво і координація, спочатку оцінені як "сумісні"), 7 (цільові фінансові санкції, пов'язані з розповсюдженням зброї, спочатку оцінені як "частково сумісні"), 18 (внутрішній контроль і зарубіжні філії і дочірні компанії, спочатку оцінені як "значною мірою відповідає"), вимоги до яких змінилися з часу прийняття звіту про взаємної оцінки України, залишаються незмінними. Рекомендація 21 (попередження та конфіденційність), спочатку оцінена як "сумісна", була переоцінена як "значною мірою відповідає", - йдеться у звіті.

У Раді Європи вирішили, що Україна повинна за рік представити доповідь про прогрес у виконанні певних рекомендацій.

Читайте також: ЄС включив до переліку офшорів ще 15 країн

Повідомлялося, що в офшорах знаходиться захованих $ 7 трильйонів приватних капіталів, що дорівнює 8% світового ВВП, і більша частина цих коштів – надходження від злочинної діяльності. Якщо знизити рівень корупції у світі на третину, уряду могли б додатково отримати $ 1 трлн.

За матеріалами: Європейська правда /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >