У 2019 р. на економічну діяльність передбачені видатки в сумі 39 млрд грн - Економіка - dt.ua

У 2019 р. на економічну діяльність передбачені видатки в сумі 39 млрд грн

24 червня, 08:44 Роздрукувати

Разом з тим у бюджеті — мінімальні витрати на підтримку малого і середнього підприємництва.

У 2019 р. на економічну діяльність у державному та місцевих бюджетах передбачено видатки у сумі 39 млрд грн, з яких майже 5,9 млрд призначено для підтримки сільськогосподарських виробників (у т.ч. 0,9 млрд на відшкодування вартості сільгосптехніки) і 2,3 млрд на реструктуризацію та ліквідацію вугільних шахт (з яких значну частину в результаті спрямовано на виплату заробітної плати). 

Про це у своїй статті для DT.UA пишуть Оксана Кузяків і Євген Ангел. Водночас, за їхніми словами, в бюджеті — мінімальні витрати на підтримку малого та середнього підприємництва.

"Якщо розглянути виробничий сектор української економіки, то він отримує лише незначну частину державної допомоги. Крім згаданих вище прикладів, досі зберігаються пільги для суднобудівної та літакобудівної галузей. Тож залишається запитання, чи не консервує відставання української промисловості винятковий фокус на чутливих секторах. Інструменти держдопомоги варто було б спрямувати, наприклад, на поліпшення технологічного рівня виробництва (інноваційності, енергоефективності тощо), адже на сьогодні промисловість України вже серйозно відстає від розвинених країн, і цей розрив швидко зростає", — зазначають експерти.

Докладніше про необхідність стимулювання розвитку економіки читайте в статті Оксани Кузяків і Євгена Ангела "Державна підтримка чи рівні умови для всіх" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №28, 20 липня-26 липня Архів номерів | Зміст номеру < >