Центробанки розпродують свої золоті запаси

Поділитися
Продаж золота центральними банками 13 країн світу 1999 року сягнув найвищого впродовж останніх 30 років рівня, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на дані аналітиків компанії Merrill Lynch & Co...
Продаж золота центральними банками 13 країн світу 1999 року сягнув найвищого впродовж останніх 30 років рівня, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на дані аналітиків компанії Merrill Lynch & Co. На їхню думку, тенденція до зростання продаж найближчим часом триватиме.

Як очікується, центробанки Австрії, Голландії, Швейцарії, Великобританії, Бразилії, Канади, Чилі, Еквадору, Німеччини, Йорданії, Росії, Уругваю та Зімбабве продадуть поточного фінансового року (тобто до 30 вересня 2000 року) 696 тонн золота у зливках. Частка п’яти європейських центральних банків у загальному обсязі становитиме 465 тонн.

1989 року Бельгія розпочала процес продаж великих партій золота центральними банками, повідомивши про продаж 127 тонн золота зі своїх запасів. Відтоді ціни на золото впали на третину.

На думку експертів, продаж золота центральними банками на цей момент уже перевищив 450 тонн, поставлених торік на світовий ринок Південною Африкою — найбільшим світовим виробником цього металу.

Як вважають аналітики, збільшення продаж золота є наслідком зміни доктрини банків, які перетворюються з нагромаджувачів золота в його продавців. Ціна на золото протягом найближчих трьох-шести місяців, на їхню думку, коливатиметься в межах від $265 до $305 за унцію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі