Трамп і Путін у Гельсінкі обговорять світові ціни на нафту - Bloomberg

Поділитися
Трамп і Путін у Гельсінкі обговорять світові ціни на нафту - Bloomberg Трампу потрібно більше нафти від російського президента, але що він запропонує РФ натомість? © kremlin.ru
Американському президенту необхідно домогтися зниження цін на бензин в США напередодні виборів до Конгресу.

Президенти США і Росії Дональд Трамп і Володимир Путін на саміті у Гельсінкі 16 липня у якості одного з питань до обговорення можуть обговорити ситуацію і ціни на світовому ринку нафти, повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела, що мають інформацію про хід підготовки до саміту.

Вважається найбільш імовірним, що Трамп буде переконувати Росію додатково нарощувати обсяги видобутку нафти; американському президенту необхідно домогтися зниження цін на бензин в США напередодні виборів до Конгресц.

Втім, як говорять джерела, російська сторона до цього готова.

При цьому представник Ради національної безпеки при Білому домі Вінсент Пікард заявив, що не може підтвердити інформацію, що на саміті буде порушено питання енергетичних ринків. У свою чергу, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не виключив виникнення обговорення цього питання в ході переговорів.

Нагадаємо, зустріч президента США Дональда Трампа і президента РФ Володимира Путіна відбудеться 16 липня в столиці Фінляндії.

У Кремлі анонсували "дуже серйозну розмову" лідерів обох держав. У Білому домі повідомили про те, що на переговорах Трампа і Путіна обговорюватимуться питання втручання РФ у президентські вибори в США у 2016 році, а також російська агресія в Україні та Сирії.

Відповідаючи на запитання журналістів про ймовірність визнання США окупації Криму Росією, Трамп відповів: "Подивимося". А також поклав відповідальність за анексію півострова на свого попередника Барака Обаму. "Президент Обама допустив це", - сказав він.

Слова Трампа піддали критиці західні журналісти й аналітики. "Якщо визнання США може отримати щось настільки кричуще, як анексія Криму Росією й окупація нею східної України, то чому б Росії не вторгатися в Прибалтику? Чому не захопити всю Грузію? Чому б підтримуваним Росією силам не спробувати те ж саме? Чому б Китаю не вторгнутися на Тайвань?", – поцікавилися експерти.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі