США і ЄС починають переговори щодо мит на сталь і алюміній

Поділитися
США і ЄС починають переговори щодо мит на сталь і алюміній
США і ЄС мають намір знайти взаємовигідні рішення.

Сполучені Штати і Європейський Союзу домовилися почати консультації на рівні адміністрації президента США для пошуку взаємовигідного рішення з ввізних мит на сталь і алюміній, повідомляє Reuters.

Комісар ЄС з торгівлі Сесілія Мальмстром зустрілася з міністром торгівлі США Вілбером Россом у Вашингтоні, щоб забезпечити звільнення Європейського союзу від запланованих ввізних мит США на сталь і алюміній.

"Ми домовилися негайно розпочати процес обговорення з президентом Трампом та адміністрацією Трампа з питань торгівлі, що представляють спільний інтерес, включаючи мита на сталь і алюміній, щоб якомога швидше визначити взаємоприйнятні результати", - сказали Росс і Мальмстром в спільній заяві.

Президент США Дональд Трамп схвалив введення мит на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%), виконавши тим свої обіцянки щодо протекціоністської підтримки американських виробників металу.

Україна може постраждати від мит США на сталь - можуть впасти ціни на сталь, що призведе до скорочення прибутку українських бізнесменів.

Детальніше про вплив американських мит на сталь і алюміній в матеріалі Вадима Іосуба "Луна трамповского протекціонізму. Постраждають українські експортери металів?" в тижневику "Дзеркало тижня. України".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі