США будуть залежати від імпорту нафти, якщо не почнуть розробку в Арктиці - доповідь

Поділитися
США будуть залежати від імпорту нафти, якщо не почнуть розробку в Арктиці - доповідь Епоха сланцевого буму в США наближається до завершення © allpetro.ru
Ера сланцевого буму скоро закінчитися, Штатам потрібно зберегти внутрішнє виробництво нафти високим.

США повинні негайно почати розробку нафти в Арктиці, інакше вони стануть залежними від імпортованого "чорного золота" в майбутньому, йдеться в доповіді Національної ради з нафти (National Petroleum Council) при міністерстві енергетики США, пише The New York Times.

Згідно з прогнозами, сланцевий бум триватиме не більш як 10 років. "Для того щоб нам зберегти внутрішнє виробництво високим і показник імпорту низьким, нафтові компанії повинні почати зондування Арктики зараз, тому що цей процес (підготовка, буріння, вихід на ринок) займає від 10 до 30 років", - говориться в доповіді.

Дослідження міністерство енергетики США було зроблене на тлі загальної думки, що світ потребуватиме нафти в тих обсягах, які є зараз, не більше. Вчені говорять, що потрібно значно зменшити кількість викопного палива, щоб уникнути катастрофічних змін клімату Землі.

Однак доповідь демонструє, що світовий попит на нафту, як очікується, буде неухильно зростати в найближчі десятиліття. Навіть використання альтернативних джерел енергії не перелаомить цю тенденцію, оскільки сотні мільйонів людей "виходять із злиднів" і можуть вже купувати більше автомобілів, більше товарів і літати на літаках частіше.

"Для того, щоб задовольнити цей попит і утримати ціни від зростання, необхідно розробити нові джерела нафти. Арктика є одним з найбільших таких джерел у світі і в США", - сказано в иссдеовании.

Арктика має близько чверті нерозвіданих запасів традиційних нафтових і газових родовищ у світі, згідно з оцінками геологів.

Читайте також: Укладення договору щодо іранської ядерної програми обвалить ціни на нафту - WSJ

Високопоставлений представник ОПЕК заявив, що рішення картелю не скорочувати обсяги видобутку нафти на тлі різкого падіння цін боляче вдарило по сланцевої нафтової промисловості США.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі