Співвласник готелю Hilton припиняє проекти в зв'язку з політико-економічною ситуацією в Україні

Поділитися
Співвласник готелю Hilton припиняє проекти в зв'язку з політико-економічною ситуацією в Україні Чи є Борис Фуксман "першою ластівкою"? © Лайтек
Співзасновник телеканалу "1 + 1", співвласник готелю Hilton і мережі кінотеатрів Cinema City переорієнтував свої інвестиції з України в Німеччину.

Співвласник готелю Hilton у Києві та мережі кінотеатрів Cinema City Борис Фуксман в інтерв'ю Investory News повідомив про припинення інвестиційних проектів у будівництві на території України.

"У нові проекти житлової нерухомості в Україні я поки не інвестую в зв'язку з політико-економічною ситуацією. У людей немає достатньої купівельної спроможності для великих девелоперських проектів преміум-класу", - сказав Фуксман.

Фуксман також розповів про розвиток комерційних проектів в Україні, зокрема в готелі Hilton. За його словами, верхні поверхи готелю розвиваються як апартаменти. "Там проживають дуже серйозні клієнти, такі як співробітники багатьох посольств", - сказав він.

Бізнесмен зазначив, що розширення мережі Hilton поки не планується через слабкий потік іноземних і внутрішніх туристів.

За словами Фуксмана, мережа кінотеатрів Cinema City продовжить розширюватися за рахунок придбання та оновлення старих залів, а також будівництва нових в торгових центрах. Борис Фуксман, інтереси якого лежать і в площині кінопрокату, уникнув відповіді щодо інвестування в українське кіно, оскільки вважає, що воно поки не дуже конкурентне. А ось в який фільм він би точно вклав кошти, так це фільм про євреїв України, оскільки це ціла плеяда видатних людей світового рівня.

В даний момент Фуксман є інвестором проектів будівництва на загальну суму понад 400 млн. євро.

Читайте також: Alyona Alyona відхрестилася від підтримки Порошенка на президентських виборах

Київ потрапив у десятку найкращих європейських міст за рентабельності інвестицій з точки зору ефективності залучених ресурсів. Про це свідчить рейтинг прибутковості інвестицій від Foreign Direct Investment Magazine

Проте, як писало DT.UA, інвестиції в Україну майже не надходили, навіть якщо порівнювати з не сверхуспешными 2004-2007 рр., а з умовною стагнацією 2011-2013 рр.

Детальніше про проблеми для НБУ в новому році читайте у статті Марії Репко "Сім завдань для НБУ, або Чого чекати в 2019 році від політики у фінансовому секторі" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі