«Соціальний підприємець-2005»: вісім українців — у півфіналі! - Економіка - dt.ua

«Соціальний підприємець-2005»: вісім українців — у півфіналі!

5 серпня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №30, 5 серпня-12 серпня

Експертна комісія спільного проекту Фонду Шваба та його медіапартнера «Дзеркала тижня» підбила підсумки першого туру конкурсу соціальних підприємців в Україні...

 

 

 

 

Експертна комісія спільного проекту Фонду Шваба та його медіапартнера «Дзеркала тижня» підбила підсумки першого туру конкурсу соціальних підприємців в Україні. З 19 учасників, які надіслали свої анкети, вісім вийшли у півфінал.

Механізм відбору претендентів на звання «Соціальний підприємець року», ім’я якого стане відоме після другого туру, був простий. Нагадаємо, що всі заявки, які надійшли до 15 червня на адресу zerkalonedeli@se2005.org., автоматично відсилалися у Фонд Шваба, де пройшли тестування за спеціально створеною комп’ютерною програмою. Потім анкети, які набрали найбільшу кількість балів, були оцінені експертами Фонду.

«Мені дуже приємно, що ваша країна, яка тільки нинішнього року приєдналася до ініціативи, запропонувала низку таких показових проектів соціального підприємництва, — каже пані Солен де Керсасон, куратор України. — Українські соціальні підприємці сьогодні простягають руку допомоги людям, які живуть із ВІЛ, сприяючи розвитку науки і навчання у сфері медичної психології. Вони створюють спортивні клуби, щоб на кошти від внесків реалізовувати суспільно значимі соціальні програми. Вони повертають до нормального життя людей, які постраждали під час аварії на Чорнобильській АЕС. Усе це факти, що вкотре підтверджують наше давнє переконання: змінити світ на краще можна не лише з висоти державної посади, а й із глибини свого серця».

Водночас пані Солен зазначила, що, на жаль, деякі проекти, надіслані на конкурс, досить опосередковано пов’язані з рухом соціальних підприємців. Це або суто добродійні, або комерційні програми, які ще тільки потрібно зорієнтувати в русло соціального підприємництва. У зв’язку з цим Фонд Шваба нагадує, що в його планах — довгострокове співробітництво з Україною, а тому конкурс обов’язково триватиме наступного року.

Що ж стосується долі півфіналістів, то їм потрібно буде заповнити ще одну анкету, щоб надати докладнішу інформацію про свою діяльність. Подробиці — у вашій електронній поштовій скриньці. І стежте за публікаціями «Дзеркала тижня».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво