СЕКВЕСТРУ, СХОЖЕ, НЕ УНИКНУТИ... - Економіка - dt.ua

СЕКВЕСТРУ, СХОЖЕ, НЕ УНИКНУТИ...

12 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №14, 12 квітня-19 квітня

Загальний фонд державного бюджету-02 може недоодержати 4 млрд. грн., якщо не зміниться ситуація, яка ...

Загальний фонд державного бюджету-02 може недоодержати 4 млрд. грн., якщо не зміниться ситуація, яка склалася зі сплатою платежів у бюджет у першому кварталі нинішнього року, зазначалося в четвер на засіданні Кабінету міністрів України. У такому випадку країна постане перед необхідністю скорочення витрат, що за питомої ваги захищених статей понад 75% є дуже проблематичним.

Доходи держбюджету за квартал склали 19,7% від річного прогнозу при запланованих 21,6%. Відставання від планів, наголошується в матеріалах уряду, викликане відхиленням від прогнозних макропоказників економічного розвитку, зростанням податкової заборгованості і прийняттям законодавчих актів про пільгове оподаткування після затвердження держбюджету-02.

Із загального недовиконання плану доходів у першому кварталі Державна податкова адміністрація недоотримала порівняно з планом 872 млн. грн. (16%), зокрема за березень — 470 млн. (24,4%). Окрім того, додаткові складності зафіксовано й у фінансуванні дефіциту держбюджету за рахунок значного недовиконання плану приватизаційних надходжень. Зокрема, у січні-березні держбюджет отримав від приватизації 203,2 млн. грн.

У цілому загальний ресурс загального фонду держбюджету (доходи, приватизація і позики) за перший квартал поточного року склав 7857,5 млн. грн., або 88,3% до прогнозу (що відповідає 1,04 млрд. недонадходжень).

При цьому план позик на фінансування дефіциту держбюджету (405 млн. грн.) у першому кварталі було виконано на 93,6% цілком за рахунок позик на внутрішньому ринку в розмірі 379,2 млн. грн., тоді як закордонні кредити в першому кварталі не надходили.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво