S&P знизило рейтинг "Приватбанку" на час проведення переговорів з кредиторами

Поділитися
S&P знизило рейтинг "Приватбанку" на час проведення переговорів з кредиторами S&P переглянуло рейтинг Приватбанку на час проведення переговорів з кредиторами
При цьому короткостроковий кредитний рейтинг банку підтверджений на рівні "С".

Згідно з рекомендаціями Національного банку України на час проведення переговорів з кредиторами про продовження євробондів банку Міжнародне рейтингове агентство S&P знизило довгостроковий кредитний рейтинг "Приватбанку" за зобов'язаннями в іноземній валюті до "СС". Про це повідомляє прес-служба "Приватбанку".

Короткостроковий кредитний рейтинг банку підтверджений на рівні "С", йдеться в повідомленні.

Як відзначає прес-служба, перегляд рейтингу Приватбанку викликаний пропозицією власників облігацій, серед іншого, продовжити термін погашення єврооблігацій і не пов'язаний із фінансовим станом банку.

"Перегляд міжнародних рейтингів рейтинговими агентствами в ході процедури узгодження умов продовження терміну погашення єврооблігацій є стандартною практикою роботи рейтингових агентств, – йдеться в повідомленні прес-служби Приватбанку. – Рейтингові агентства дотримуються однієї і тієї ж політики в аналогічних ситуаціях у всіх країнах світу. Така політика була також застосована до найбільшим державним банкам України, коли вони вели переговори про продовження строків погашення своїх єврооблігацій".

Інше міжнародне рейтингове агентство Moody's 23 червня присвоїло оцінку ризику "ПриватБанку" і "Ощадбанку".

Як повідомив DT.UA член парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Павло Різаненко, "ПриватБанк" Коломойського вже давно по суті перетворився в "Ощадбанк". Тавкладів населення - це в три рази більше, ніж у найбільшому державному "Ощадбанку".к, він є найбільшим на ринку за всіма фінансовими показниками, причому з величезним відривом йде вперед саме за обсягами залучених коштів громадян. У ньому сьогодні зберігається більше чверті всіх усіх вкладів населення.

На думку депутата, таке положення речей дає олігарху Коломойському "дуже серйозний інструмент тиску на державу". Адже якщо банк звалиться, слідом за ним загине весь фінансовий сектор, що загрожує перетворитися на "Майдан-3.

Детальніше про ситуацію в банківському секторі, читайте в статті Юлії Самаевой "Скільки обійдуться економіці депозити з супердохідністю" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі