РУЙНАЦІЯ ВЕРТИКАЛІ ОРГАНІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ ПОЧНЕТЬСЯ З КИЄВА - Економіка - dt.ua

РУЙНАЦІЯ ВЕРТИКАЛІ ОРГАНІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ ПОЧНЕТЬСЯ З КИЄВА

26 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №16, 26 квітня-11 травня

Зима 1994 року, президентський указ про створення єдиної вертикалі органів приватизації... Скільки навколо нього було зламано списів, скільки часу пішло на узгодження позицій, особливо в столиці!..

Зима 1994 року, президентський указ про створення єдиної вертикалі органів приватизації... Скільки навколо нього було зламано списів, скільки часу пішло на узгодження позицій, особливо в столиці! Як засвідчили минулі вісім років, логіка в цій реорганізації була і користь виявилася чималою: продаж комунальної власності у всіх містах і селах пішов за єдиною методологією, під ідейним керівництвом Фонду держмайна України. І ось тепер, коли приватизація перестала бути стрижнем українських реформ і громадський інтерес до неї знизився ледь не до позначки першої половини 1994 року, усе повертається на круги своя.

Програму приватизації майна комунальної власності в Києві здійснюватиме Головне управління майна Київської міськадміністрації — таке рішення прийнято у четвер на сесії Київради.

Київський міський голова Олександр Омельченко на сесії повідомив, що домовленість про перерозподіл функцій між Головним управлінням майна Київської міськадміністрації та регіональним відділенням Фонду держмайна в Києві досягнуто з головою ФДМ Олександром Бондарем, а також узгоджено з регіональним відділенням фонду в Києві.

О.Омельченко зазначив, що необхідність прийняття такого рішення обумовлена тим, що в Києві понад 90% об’єктів нерухомого майна належать до комунальної власності міста і лише 7—8% — до державного майна.

В інтерв’ю журналістам О.Омельченко підкреслив, що регіональне відділення Фонду держмайна продовжить виконання своїх функцій, однак займатиметься лише об’єктами державного майна. Він також наголосив, що дане рішення Київради є «правомірним і законним».

Усі вісім років регіональне відділення ФДМ по м.Києву перебувало в подвійному підпорядкуванні — Фонду держмайна та міській адміністрації і було підконтрольне Київраді. Цікаво, і кому це заважало?

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво