Розпочався другий етап обговорення пенсійної реформи - Економіка - dt.ua

Розпочався другий етап обговорення пенсійної реформи

1 лютого, 2011, 13:17 Роздрукувати

Другий етап обговорення пенсійної реформи розпочався сьогодні у Києві проведенням навчального семінару для представників регіональних засобів масової інформації.

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко зазначив, що головною метою другого етапу обговорення пенсійної реформи, під час якого 16 лютого пройдуть тематичні парламентські слухання, стане вироблення оптимального варіанту законопроекту, який враховуватиме інтереси суспільства.

За словами Сергія Тігіпка, багато пропозицій, що були надані під час обговорення, зараз опрацьовуються фахівцями і увійдуть у доопрацьований законопроект. «Дуже важливо, що громадське обговорення не лише стало інформуванням суспільства про зміст та особливості реформи, а й надало нам дуже корисний зворотній зв'язок, цінні пропозиції, які обов’язково будуть враховані», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Він додав, що залучення суспільства до дискусій навколо пенсійної реформи є свідченням відкритості Уряду.

Також упродовж другого етапу обговорення пенсійної реформи відбудуться тематичні регіональні прес-клуби у Львові, Чернівцях, Сімферополі, Миколаєві, Дніпропетровську. Сергій Тігіпко підкреслив, що питання проведення пенсійної реформи в Україні обговорюватимуться також під час круглих столів та інших публічних заходів, запланованих Міністерством соціальної політики.

Сергій Тігіпко зазначив, що в рамках першого етапу громадського обговорення, яке розпочалося 21 грудня 2010 року, в усіх областях України пройшли регіональні наради з питань інформування суспільства щодо ключових аспектів реформи. У цих нарадах, зокрема, брали участь Віце-прем’єр-міністр - Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, голова Пенсійного фонду України Борис Зайчук, директор Інституту демографії НАН України Елла Лібанова, представники громадськості та місцевої влади.

«Інформування населення з питань пенсійної реформи, узагальнення та аналіз пропозицій і зауважень до відповідного законопроекту Уряд визначив як один з пріоритетів своєї роботи», - наголосив віце-прем’єр-міністр.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >