Ростсільмаш: жнива успішні за будь-якої погоди!

Поділитися
Цьогорічні погодні умови не дозволили українським хліборобам порадіти багатому врожаю. Але, попр...

Цьогорічні погодні умови не дозволили українським хліборобам порадіти багатому врожаю. Але, попри те, що найсильніша посуха знизила купівельний попит на сільгосптехніку, компанії Ростсільмаш удалося продати в Україні понад 400 комбайнів. Це дозволило російським виробникам зберегти за собою упевнені позиції на українському ринку.

Перший рік роботи представництва компанії в Україні видався непростим. Восени 2006 року, відкриваючи офіс у Києві, керівництво російського підприємства не приховувало, що ставить перед новою структурою амбітні завдання. Падіння попиту на сільськогосподарську техніку мало стати серйозною перешкодою, але не стало. Генеральний директор українського представництва компанії Дмитро Сисолєтін упевнений: навіть у сформованих несприятливих умовах техніка Ростсільмаш не лише не втрачає своїх позицій, а й завойовує нові.

На що було зроблено упор нинішнього року? І якими бачаться перспективи подальшого освоєння українського ринку? На ці та інші запитання журналістові нашої газети дає коментар Дмитро Сисолєтін:

— Головний упор у діяльності представництва було зроблено на побудову дилерської та сервісної мережі в Україні. Нею вже охоплені всі зерносіючі регіони країни. Наші сервісні центри працюють у Миколаєві, Харкові, Хмельницькому, Запо­ріжжі, Луганську. З наступного року вони будуть відкриті також у Львові, Луцьку, Вінниці, Дніпропетровську. Там ведуться переговори з кількома компаніями — потенційними партнерами. Поява наших представників у цих областях дозволить підняти сервісне обслуговування на новий, більш високий, якісний рівень.

Насамперед хочеться зазначити, що ми ставимо серйозні вимоги в цьому плані до наших реальних і потенційних партнерів. Спеціалісти компанії Ростсільмаш розробили єдиний сервісний стандарт, який діє вже кілька років. Незалежно від того, де працює дилер підприємства — у Росії, Україні, Казахстані, інших країнах Європи й Азії, — він зобов’язаний дотримуватися цього стандарту. Тут і обов’язкове навчання спеціалістів-сервісників на базі російського підприємства, і спеціальна програма «Запчастина в поле за 24 години», і дворічне гарантійне обслуговування техніки. Таким чином, покупець нашого комбайна може бути впевнений, що при виникненні якихось несправностей його машина якісно і швидко буде обслужена кваліфікованим фахів­цем.

Не менш важливим напрямом діяльності представництва Ростсільмаш в Україні стала розробка оптимальних фінансових схем купівлі техніки і пропонування їх клієнтам. Цього року з трьома банками України — ОТР, Ощадбанком і Промінвестбанком — укладено угоди про співробітництво у сфері кредитування аграріїв під заставу придбаних комбайнів. Тепер хлібороби мають змогу отримувати кредити на строк до п’яти років під 14—16% річних із початковим платежем усього 10% вартості придбаного комбайна. Буквально за три місяці роботи завдяки кредитним програмам було куплено до 70% від загального числа збиральних машин Ростсільмаш, завезених в Україну.

Активна маркетингова політика зумовила інтенсивне формування купівельного попиту. Цьому сприяв і ряд літніх презентацій, наймасштабнішими з них були міжнародні виставки Kiev AGRIHORT 2007 і Агро-2007, а також польові демонстрації нових комбайнів. Результатом став підвищений інтерес до моделей нової лінійки компанії. За нинішній рік було продано 25 кормозбиральних комбайнів Don 680M і 30 зернозбиральних ACROS 530. А попит на першу ластівку нової лінійки — зернозбиральний комбайн Vector 410 (його випуск розпочався 2004 року) — зріс за рік уп’ятеро. Всього було продано 150 машин цієї моделі, тобто 40% від загальної реалізації комбайнів.

У чому секрет популярності комбайна Vector? Якщо потрібен не просто комбайн, а машина, що забезпечує повну віддачу, пристосована під конкретні завдання, то це саме Vector. Він — приклад унікального поєднання класичних конструкторських засад і новітніх технологій. Його вихід на ринок ознаменував появу нового еталонного класу комбайнів із високими показниками продуктивності та якості зібраного зерна, зручних як у керуванні, так і в обслуговуванні. За короткий час агрегат здобув заслужене визнання з боку невеличких і великих сільськогосподарських підприємств, націлених на підвищення прибутковості зернового виробництва. Найбільш ефективний на збиранні полів із врожайністю до 45 ц/га.

Не менші переваги має й остання розробка Ростсільмашу — комбайн ACROS 530 із тієї лише різницею, що він орієнтований на потреби великих аграрних підприємств із великими площами високоврожайних зернових. Сьогодні ACROS — найвигідніша пропозиція в класі високопродуктивної збиральної техніки. Під час його розробки перед конструкторами стояла мета — підвищення рентабельності виробництва зерна за рахунок збільшення швидкості збиральних робіт і зниження експлуатаційних витрат. Завдяки застосуванню компактних силових агрегатів із турбонаддувом питомі витрати палива знижені, як мінімум, на 5%, а 540-літровий паливний бак дозволяє працювати без дозаправлення до 14 годин.

Унікальною пропозицією на ринку самохідних кормо­збиральних комбайнів є Don 680M. За сезон він заготовляє до 30 тис. тонн силосу, сінажу та зеленого корму з першокласною якістю подрібнення. Витрати, пов’язані з придбанням і експлуатацією цього комбайна, гарантують мінімальну собівартість кормів, недосяжну при використанні будь-якої іншої техніки. Завдяки своїм характеристикам Don 680M упевнено посідає лідируюче положення на ринку, залишаючись найпопулярнішою машиною серед великих тваринницьких підприємств і їхніх підрядчиків.

Україна завжди асоціювалася з поняттям «житниця». Зерно тут виробляє сила-силенна господарств. Вибираючи техніку, зокрема і збиральну, керівник кожного господарства дотримується своїх принципів. Одні орієнтуються на гучні закордонні бренди, інші віддають перевагу надсучасним, модним технологіям, хтось вважає, що висока вартість і рекордна продуктивність машин гарантують успішну роботу. Зернові і кормозбиральні комбайни Ростсільмаш вибирають ті, для кого виробництво зерна і кормів то є прибутковий бізнес, а не виснажлива «битва за врожай».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі