Російський Лебединський ГЗК припинив поставки концентрату Полтавському ГЗК - Економіка - dt.ua

Російський Лебединський ГЗК припинив поставки концентрату Полтавському ГЗК

1 липня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №25, 1 липня-8 липня

Найбільший у Росії виробник залізорудної сировини Лебединський гірничо-збагачувальний комбінат ...

Найбільший у Росії виробник залізорудної сировини Лебединський гірничо-збагачувальний комбінат (Бєлгородська область) припинив поставки залізорудного концентрату Полтавському гірничо-збагачувальному комбінату (Комсомольськ, Полтавська область). Про це «Українським новинам» повідомив представник Лебединського ГЗК.

Поставки були припинені після того, як Полтавський ГЗК почав поставляти котуни на російський Магнітогорський металургійний комбінат.

Полтавський ГЗК раніше купував у Лебединського ГЗК близько 100 тис. тонн концентрату через неможливість повного завантаження потужностей фабрики огрудкування концентратом власного виробництва.

Представник Полтавського ГЗК підтвердив припинення поставок концентрату з Лебединського ГЗК, проте зазначив, що це не впливає на виробничу динаміку підприємства.

Він сказав, що в червні поставки котунів з Полтавського ГЗК на Магнітогорський меткомбінат становитимуть близько 250 тис. тонн, припустивши, що співробітництво з цим підприємством припиниться протягом найближчих місяців.

Ще у травні Магнітогорський меткомбінат вирішив купувати залізорудні котуни у Полтавського ГЗК через проблеми з поставками сировини з Соколовсько-Сарбайського гірничо-збагачувального виробничого об’єднання в Казахстані, а також Лебединського і Михайлівського ГЗК у Росії.

У травні ж співвласник Лебединського і Михайлівського ГЗК Алішер Усманов оголосив про намір створити Євразійську гірничо-металургійну компанію на базі своїх підприємств, Соколовсько-Сарбайського гірничо-збагачувального виробничого об’єднання, Південного та Інгулецького ГЗК в Україні.

Полтавський ГЗК є найбільшим виробником залізорудних котунів в Україні з річним обсягом виробництва цієї продукції більш як 7 млн. тонн.

На грудень 2004 року 24,99% акцій Полтавського ГЗК, що є відкритим акціонерним товариством, володіла компанія Lexgain Limited (Великобританія), 24,91% — Collaton Limited (острів Мен), 10,23% — Chalford Limited (Великобританія), 11,758% — Ferrexpo AG (Швейцарія), 15% — Dem DECOmetall Internat.Trading Gmb (Австрія).

Полтавський ГЗК контролює група банку «Фінанси і кредит».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво