РИНОК ЗОШИТІВ ЗАХИСТИМО СЕРТИФІКАЦІЄЮ - Економіка - dt.ua

РИНОК ЗОШИТІВ ЗАХИСТИМО СЕРТИФІКАЦІЄЮ

10 травня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №17, 10 травня-17 травня

З 15 червня шкільні і загальні зошити підлягають обов’язковій сертифікації. Це закріплено наказом...

З 15 червня шкільні і загальні зошити підлягають обов’язковій сертифікації. Це закріплено наказом Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 22 квітня поточного року «Про внесення доповнень у Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації, і до Термінів введення обов’язкової сертифікації окремих видів продукції в Україні», зареєстрованим Міністерством юстиції 24 квітня 2002 року.

У даний час в Україні зошити виробляють понад 30 підприємств, найбільшим із яких (близько 60% ринку) є Понінківський картонно-паперовий комбінат. Його потужності розраховані на щорічне виробництво 450 млн. шт. шкільних і 35 млн. шт. загальних зошитів.

У січні—березні комбінат скоротив випуск зошитів на 64% порівняно з першим кварталом 2001 року — до 12 млн. шт. Можливо, це і стало однією з причин запровадження сертифікації?

Стан вітчизняного ринку шкільних зошитів викликає особливе занепокоєння представників целюлозно-паперової галузі: у даний час він на 50% затоплений імпортною продукцією вкрай низької якості, виготовленої з низькоякісного макулатурного чи офсетного паперу підвищеної білизни, і на 20% — контрабандним товаром.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво