РФ, Казахстан і Білорусь зупинили дію мит на продукцію "Інтерпайп" Пінчука

Поділитися
РФ, Казахстан і Білорусь зупинили дію мит на продукцію "Інтерпайп" Пінчука © yes-ukraine.org
Дію мит призупинили через початок повторного розслідування.

Євразійська економічна комісія тимчасово призупинила дію антидемпінгових мит на українські сталеві суцільнокатані колеса в розмірі 34,22%. Про це повідомляється на сайті комісії.

У доповіді ЄЕК сказано, що шкоди державам-членам ЄАЕС від антидемпінгових заходів проти українських коліс більше, ніж імовірна загроза від їх імпорту. Рішення комісії набуде чинності через 30 днів після опублікування і буде діяти до 1 червня 2020 року.

Зазначається, що дію антидемпінгових мит призупинили через початок повторного розслідування, ініційованого Департаментом захисту внутрішнього ринку ЄЕК з 13 червня.

Розслідування почали через скарги ВАТ БелАЗ і Казахстанської залізниці - вони поскаржилися на дефіцит залізничних коліс на ринку.

За оцінками комісії, в 2019 році трьом країнам знадобиться 1,7 млн шт. суцільнокатаних коліс, у тому числі 1,5 млн шт. потрібні РФ РФ, 70 тис. шт. - Білорусі та 136 тис. шт. - Казахстану.

Основним постачальником коліс у країни ЄЕК є компанія "Інтерпайп". За даними ЄЕК, на нього припадає понад 90% імпорту залізничних коліс у країни ЄАЕС.

Раніше повідомлялося, що Міністерство торгівлі США скасував угоду про призупинення антидемпінгового розслідування щодо труб групи "Інтерпайп" Віктора Пінчука в обмін на цінові зобов'язання за рівнем поставок.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі