Райзер: СБ готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 млн. дол. - Економіка - dt.ua

Райзер: СБ готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 млн. дол.

21 серпня, 2009, 17:24 Роздрукувати Випуск №31, 21 серпня-28 серпня

Світовий банк готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 мільйонів доларів, повідомив в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» директор СБ по Україні, Білорусі й Молдові Мартін Райзер.

Світовий банк готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 мільйонів доларів, повідомив в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» директор СБ по Україні, Білорусі й Молдові Мартін Райзер.

«Сам факт, що ми погодилися виділити перші 400 млн. дол. у рамках програми з реабілітації фінансового сектору, свідчить про те, що нам вдалося досягти непоганих результатів у взаємодії з урядом і НБУ. Ми працюємо в досить конструктивному режимі», — заявив він.

«СБ готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 млн. дол., щоб продовжити співробітництво в цьому напрямі», — наголосив Райзер.

Водночас він відзначив, що в найближчі кілька місяців Україна житиме під знаком виборів, що не спрощує ситуацію. 

«Та ми продовжимо роботу з урядом і НБУ на технічному рівні, щоб процеси не зупинялися. Причому не тільки в питаннях реабілітації фінансового сектору, а й за багатьма іншими напрямами», — відзначив він.

При цьому Райзер уточнив, що йдеться про поліпшення інфраструктури, підвищення енергоефективності, реформи в енергетичній і комунальній сферах, у пенсійній системі та охороні здоров’я, податкову і адміністративну реформи, реформування судової системи й сфери державних закупівель. 

«Якщо ми правильно вибудуємо логіку цих процесів, то рано чи пізно, до чи після виборів, вони приведуть до позитивних результатів. До речі, ті зміни в законодавстві, які Верховна Рада ухвалила наприкінці липня, — хороший приклад того, що навіть за умов жорсткої політичної боротьби український парламент може приймати справді важливі рішення», — підкреслив Мартін Райзер.

Докладніше читайте в інтерв’ю Юрія Сколотяного з Мартіном Райзером у свіжому номері «ДТ».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво