«Райффайзен Інтернешнл» продає «Райффайзенбанк Україна» - Економіка - dt.ua

«Райффайзен Інтернешнл» продає «Райффайзенбанк Україна»

2 червня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №21, 2 червня-9 червня

Увечері 1 червня холдингова компанія «Райффайзен Інтернешнл Банк-Холдинг АГ» підписала контракт про продаж 100% акцій АКБ «Райффайзенбанк Україна» угорському «ОТП Банк Лтд»...

Увечері 1 червня холдингова компанія «Райффайзен Інтернешнл Банк-Холдинг АГ» підписала контракт про продаж 100% акцій АКБ «Райффайзенбанк Україна» угорському «ОТП Банк Лтд». Цей продаж іще підлягає завершенню, зокрема затвердженню Комісією з фінансових ринків Австрії, Національним банком України та антимонопольними органами України й Угорщини.

«Райффайзенбанк Україна» функціонує з 1998 року. Станом на кінець 2005-го його загальні активи перевищували 1,2 млрд. євро; налічувалося 39 філій. Банк, балансова вартість чистих активів якого на кінець 2005-го становила 139 млн. євро, буде проданий за 650 млн. євро.

Бренд «Райффайзен» не входить в умови продажу. Згідно з повідомленням прес-служби, продаж «Райффайзенбанк Україна» дасть можливість уникнути витрат, пов’язаних з його злиттям із банком «Аваль», який було куплено у 2005-му. Більше того, з’явиться можливість прискорити цілковиту інтеграцію банку «Аваль» у групу «Райффайзен Інтернешнл». Бренд «Аваль» буде трансформований у «Райффайзен Банк Аваль».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво