Бортницька станція - Рада звільнила від мит японські товари для реконструкції Бортницької станції - Економіка - dt.ua

Рада звільнила від мит японські товари для реконструкції Бортницької станції

23 грудня, 2015, 14:00 Роздрукувати

Генеральним підрядником реконструкції Бортницької станції виступить японська компанія. Товари буде ввозити без мита.

Під японський кредит Рада скасувала мита

Верховна Рада внесла зміни в прикінцеві та перехідні положення Митного кодексу України. Законопроект N2392а щодо проекту модернізації Бортницької станції очищення стічних вод підтримали 238 народних депутатів.

Законом звільняються від ввізного мита товари, які будуть надходити в Україну в рамках реалізації проекту модернізації Бортницької станції очищення стічних вод.

При цьому визначено, що таке звільнення буде надаватися лише за умови, що товари ввозитимуться японським суб'єктом по реалізації проекту, за переліком і в обсягах, погоджених українським суб'єктом по реалізації проекту з Японським агентством міжнародного співробітництва. Також визначено, що пільги по сплаті ввізного мита будуть надаватися за умови, що ввезені товари не виробляються в Україні або виробляються, але не відповідають вимогам проекту.

Читайте також: Порошенко ветував закон про реструктуризацію валютних кредитів

2 вересня Верховна Рада ратифікувала угоду про залучення Кабінетом міністрів України кредиту в розмірі до 108,193 млрд ієн (близько 900 млн дол. США) від Японського агентства міжнародного співробітництва на реконструкцію Бортницької станції аерації (біля Києва).

В рамках проекту модернізації планується провести технічне переоснащення споруд другого і третього блоків з метою забезпечення якісного очищення всього обсягу стічних вод на період будівництва нового першого блоку з пристроєм систем дезодорації повітря від споруд блоків; будівництво цеху механічного зневоднення осадів стічних вод; будівництво технологічної лінії утилізації осадів стічних вод; будівництво нового 1-го блоку.

Договір передбачає термін кредитування 40 років з відстрочкою платежу по кредиту та відсоткам за користування на 10 років. Відсоток за користування кредитом визначено в розмірі 0,1%. Генеральним підрядником буде виступати японська компанія, а обсяг товарів японського виробництва, використаних при реалізації проекту має бути не менше 30% від вартості контракту.  

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >