Путін мріє про Митний союз від Атлантики до Тихого океану - Економіка - dt.ua

Путін мріє про Митний союз від Атлантики до Тихого океану

4 жовтня, 2011, 06:07 Роздрукувати

Початок дії єдиного економічного простору Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану - це перший крок до формування Єдиного Євразійського економічного простору. Про це заявив у своїй статті у виданні «Известия» прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін.

На думку російського прем'єра, цей діловий інструмент довів свою ефективність в період світової економічної кризи. І надалі він буде вигідним не тільки громадянам і бізнесу країн-учасниць, а й відкриє сусіднім державам найкоротший шлях для співпраці з Європою.

"Наприклад, два найбільших об'єднання нашого континенту - Євросоюз і Євразійський союз, що формується - засновуючи свою взаємодію на правилах вільної торгівлі та сумісності систем регулювання, об'єктивно, в тому числі і через відносини з третіми країнами і регіональними структурами, здатні поширити ці принципи на весь простір - від Атлантики до Тихого океану", - пише В.Путін.

За його словами, на порядку форуму АТЕС, який пройде через рік у Владивостоці, важливе місце займуть теми лібералізації торгівлі, зняття бар'єрів на шляху економічного співробітництва. Причому Росія буде просувати загальну, узгоджену позицію всіх учасників Митного союзу і Єдиного економічного простору.

"Переконаний, створення Євразійського союзу, ефективна інтеграція - це той шлях, який дозволить його учасникам зайняти гідне місце у складному світі XXI століття. Тільки разом наші країни здатні увійти до числа лідерів глобального зростання та цивілізаційного поступу, домогтися успіху і процвітання", - підкреслює прем'єр РФ.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >