Путін хоче знайти "прийнятні для РФ розв'язки" в асоціації України і ЄС

Поділитися
Путін хоче знайти "прийнятні для РФ розв'язки" в асоціації України і ЄС Москва думає, як їй бути з асоціацією України з ЄС
Позиція Росії щодо асоціації України з ЄС, озвучена в Брюсселі, знайшла розуміння з боку українських і європейських колег, заявив глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв.

Мета Росії у питанні асоціації України і Євросоюзу полягає в тому, щоб знайти прийнятні для Москви "розв'язки".

Про це заявив президент РФ Володимир Путін на нараді з членами уряду в середу, 20 травня.

"Наша мета полягає в тому, щоб знайти розв'язки, прийнятні для Російської Федерації", - сказав Путін, нагадавши, що між сторонами є домовленість про тристоронні переговори.

У свою чергу глава Мінекономіки РФ Олексій Улюкаєв повідомив, що на сьогоднішній день дата наступної міністерської зустрічі не визначена - це буде залежати від роботи експертів.

"Експерти починають працювати в двотижневий термін, повинні доповісти на міністерський рівень до початку червня, а в липні, після того як вони представлять свою доповідь, передбачається призначити дату наступного політичного заходу", - сказав він.

"У цілому такий підхід знайшов розуміння з боку наших європейських колег і українських. Ми домовилися, що експерти починають готувати в термін до липня всі документи, статус яких ще належить уточнити, це можуть бути протоколи до угод, можуть бути окремі угоди... За підсумками до кінця липня ми повинні прийняти рішення відповідно, влаштовує нас такий набір документів або все-таки нам треба прийняти інші рішення", - сказав Улюкаєв.

Угода про асоціацію України з Євросоюзом була підписана в Брюсселі 27 червня 2014 року. Велика частина угоди вступила в силу 1 листопада, крім розділу про створення зони вільної торгівлі, яка почне діяти з 1 січня 2016 року.

Асоціація передбачає поглиблення економічних відносин України і ЄС, гармонізацію в області права і створення зони вільної торгівлі. У повному обсязі документ набуде чинності після ратифікації національними парламентами всіх 28 країн-членів ЄС.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі