ПРОМИСЛОВІСТЬ СТОЛИЦІ ВИЙШЛА НА РІВЕНЬ 1990 РОКУ - Економіка - dt.ua

ПРОМИСЛОВІСТЬ СТОЛИЦІ ВИЙШЛА НА РІВЕНЬ 1990 РОКУ

18 жовтня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №40, 18 жовтня-25 жовтня

За дев’ять місяців поточного року обсяг промислового виробництва в столиці на 14% перевищив рівень 1990-го...

За дев’ять місяців поточного року обсяг промислового виробництва в столиці на 14% перевищив рівень 1990-го. Водночас, за словами начальника головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики Київської міськадміністрації Валерія Кир’яна, чисельність працівників, зайнятих у виробничій сфері, зменшилася майже втричі — з 450 тис. 1990 року до 173 тис. нинішнього.

Загальний обсяг промислового виробництва столичних промислових підприємств за дев’ять місяців ц.р. становить 7,4 млрд. грн., що на 9,7% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Близько половини всієї промислової продукції виготовляють 20 підприємств міста, що менше 5% від усієї їх кількості (загалом на території Києва 483 підприємства). Серед таких лідерів — ЗАТ «Оболонь», поліграфкомбінат «Україна», ЗАТ «Реємстма — Київська тютюнова фабрика», ЗАТ «Бліц-інформ», кондитерська фабрика, ДАХК «Артем».

Водночас близько 200 підприємств столиці щомісяця зменшують обсяги виробництва. Міська влада подумує, чи не ініціювати ліквідацію підприємств, які працюють неефективно, особливо розміщених у центральній частині міста.

У Києві ще не набуло належного розмаху технічне переоснащення промислових підприємств. Зношеність устаткування переважно становить до 90%. У результаті випускається продукція застарілих зразків, вона осідає на складах, зокрема кабельна — до 9%, газові лічильники — до 85%, касові апарати, пилососи, магнітофони — до 40%. Тим часом нинішнього року в Київ завезено імпортних товарів на загальну суму, що вдвічі перевищує обсяги всього промислового виробництва столиці.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво