Приватбанк став першим БЮРОкратом - Економіка - dt.ua

Приватбанк став першим БЮРОкратом

16 грудня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №49, 16 грудня-23 грудня

Українські банки тепер зможуть значно знизити свої ризики при видачі кредитів: доступ до найбільшої бази кредитних історій пропонує перше вітчизняне кредитне бюро...

Андрій Шпирко
Андрій Шпирко

Українські банки тепер зможуть значно знизити свої ризики при видачі кредитів: доступ до найбільшої бази кредитних історій пропонує перше вітчизняне кредитне бюро. Понад 10 млн. кредитних історій як юридичних, так і фізичних осіб пропонує ТОВ «Українське бюро кредитних історій», одним із засновників якого виступив лідер банківського ринку Приватбанк.

Як повідомив генеральний директор бюро Андрій Шпирко, воно стало не лише першим кредитним бюро, зареєстрованим на території України як юридична особа, а й піонером у частині розробки та впровадження в життя принципово нового для ринку продукту — «кредитна історія». Перші угоди з продажу низці невеликих банків інформації про кредитні історії позичальників було здійснено в серпні 2005 року, що дало можливість не тільки відпрацювати на практиці механізми відносин банків у цій сфері, а й запропонувати унікальну технологію роботи, яка дозволяє значно знизити витрати банків-користувачів на отримання необхідної інформації.

Запропонований банкам формат співпраці має низку незаперечних переваг. Цілковита й достовірна інформація про кредитну історію позичальника, його платоспроможність і дисциплінованість при внесенні платежів за кредитами перебуває в базі даних і може бути надана за запитом користувача в режимі он-лайн. Установка системи потребує лише незначного часу для тестування режиму відпрацювання заявок. Користувачу пропонується на вибір кілька тарифних пакетів, що забезпечують доступ до кредитних історій позичальників. Можливе як внесення щомісячної абонентської плати, так і оплата кожного окремого запиту; існує гнучка система знижок.

Крім того, у рамках чинного правового поля розроблено механізми, що дають змогу надавати кредитні історії як за наявності дозволу позичальника, так і за відсутності такого, не чекаючи набрання чинності Законом України «Про організацію формування й обороту кредитних історій». Повну інформацію про послуги можна знайти на сайті ТОВ «Українське бюро кредитних історій» в Інтернеті — www.ubki.com.ua

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво