Присвоєний Росією "Чорноморнафтогаз" повернув Україні родовище в Херсонській області

Поділитися
Присвоєний Росією "Чорноморнафтогаз" повернув Україні родовище в Херсонській області © ipress.ua
"Чорноморнафтогаз" оформив передачу Україні Стрілківського родовища

Націоналізований Росією після анексії Криму "Чорноморнафтогаз" повернув Україні одне з своїх родовищ. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на радника генерального директора компанії Вадима Жданова.

За його словами, Чорноморнафтогаз оформив передачу Україні Стрілківського родовища, яке знаходилося на території Херсонської області.

"Одне родовище, яке було розвідано і експлуатувалося Чорноморнафтогазом - це Стрілецька родовище, залишилося на території Херсонської області. Ми цивілізовано оформили передачу цього об'єкта українській стороні, вони завели туди своїх фахівців, що експлуатують дане родовище і постачають газ в Генічеськ", - розповів Жданов.

Україну з півостровом пов'язують два газопроводи, по яких раніше постачали природний газ. Після анексії Криму Україна їх перекрила.

До 17 березня 2014 року найбільша кримська нафтогазовидобувна компанія Чорноморнафтогаз належала компанії "Нафтогаз України". Після анексії Росією півострова підприємство було націоналізовано.

Раніше повідомлялося, що підконтрольний збіглому бізнесменові Олександру Януковичу Всеукраїнський банк розвитку подав у суд проти Чорноморнафтогаз позов на суму 144,9 млн грн.

Чорноморнафтогаз в липні 2013 року взяв у Всеукраїнського банку розвитку кредит 150 млн грн. для закупівлі матеріалів, сировини, обладнання, оплати виконаних робіт та послуг, кредиторської заборгованості, виплати заробітної плати, сплати податків та інших обов'язкових зборів, рефінансування кредитної заборгованості.

Читайте також: Рада ЄС схвалила нові санкції, пов'язані з анексією Криму

Про вкрай складної соціально-економічної ситуації, в якій нині опинилася Росія, читайте в статті ZN.UA Санкційна зашморг для Кремля.

"Російська економіка переживає системну кризу. Негативні наслідки санкцій лише набирають обертів і значно посилюють несприятливу зовнішню кон'юнктуру, подальше погіршення рівня життя, знецінення рубля, зростання інфляції і перехід в рецесію", - пише у статті Олександр Хара.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі