Прибуток від українських лотерей йде спонсорам армії РФ

Поділитися
Доходи від українських "державних" лотерей йдуть спонсорам російської армії
В Україні для "лотерейників" держава створила максимально пільгові умови, скасувавши в 2014 році ліцензії.

Власник українській лотереї "Патріот" росіянин Олег Бойко офіційно фінансує армію.

ПРАТ "Патріот" через кіпрську "Cehriba Investments Limited" входить в інвестиційний холдинг Finstar, яким володіє російський мільярдер Олег Бойко. Власник "Патріота" має лотерейний бізнес і на батьківщині. У Росії Бойко є оператором лотереї "Перемога", доходи від якої направляє на підтримку російської армії. Про це йдеться у сюжеті телепрограми "Наші гроші".

Російські витрати бізнесмен, очевидно, компенсує в Україні. Адже перерозподіл доходів в Україні більш лояльний до бізнесменів. У Росії, крім податків, оператори платять державі ще 10% від доходів.

Окрім "Патріота" в Україні діє ще два оператори: ТОВ "М.С.Л" і компанія "Українська національна лотерея".

ТОВ "М.С.Л" - підконтрольна одному з найбагатших росіян - Михайлу Фрідману.

"Українська національна лотерея" - належить офшору з Віргінських островів "Олімпік Голд Холдінгз Лімітед".

Компанії за 2,5 роки офіційно вони заробили 3 млрд грн, відрахування в бюджет склали 720 млн грн. Ще 13,5 млрд потрапили в призовий фонд.

Зазначимо, що для лотерейників держава створила максимально пільгові умови: з березня 2014 всі оператори українських лотерей працюють без ліцензій та сплати за свою діяльність. Згідно з Законом "Про державні лотереї" від 2012 року, який скасував старі ліцензії, якщо держава не створила нових нормативно-правових актів, оператори продовжують свою діяльність без ліцензій.

Регулятором на лотерейному ринку є Міністерство фінансів, однак це відомство за останні два роки не ініціювало ніяких змін до закону та не підготувало документи для ліцензування.

У 2010-му тодішній глава Мінфіну Віктор Пинзеник пропонував підвищити вартість дозвільного документа до 40 млн грн за один вид ігрової діяльності. Зараз, видавши операторам ліцензії, держава змогла б виручити не менше 160 млн грн.

Зазначимо, що слово "державна" у назві лотерей зовсім не означає, що держава має до цього стосунок.

До відома, російський бізнес заробляє в Україні також на постачанні ігрових автоматів, зокрема для мережі гральних закладів КІНГ, які сьогодні продають теж ніби лотерейні квитки через "спеціальні термінали". Перші термінали були вироблені в Росії. Згодом почали виробляти і в Україні.

Раніше автомати для клубів "КІНГ" виготовляла російська компанія "martGames", а нині українське ТОВ "ЛОТОПРОМ". Однак у судовому реєстрі є справа про імпорт ігрових автоматів із Росії.

Компанія "Укрлотопром" судилася проти Сумської митниці через завищені тарифи за перевезення ігрових автоматів. Засновником "Укрлотопрома" є власник "Лотопрома" Валерій Ромашов. А виробником автоматів, які бізнесмен завозить з Росії в Україну є російська компанія "Сталь-Ком". !zn

Читайте також:

"Ощадбанк" хочуть зробити лотерейним монополістом

У США переможець лотереї отримає рекордні 590 млн доларів

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі