ПРЕЗИДЕНТ КОМПАНІЇ «КИЇВСТАР ДЖ.ЕС.ЕМ.» ІГОР ЛИТОВЧЕНКО НАГОРОДЖЕНИЙ ГРАМОТОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ - Економіка - dt.ua

ПРЕЗИДЕНТ КОМПАНІЇ «КИЇВСТАР ДЖ.ЕС.ЕМ.» ІГОР ЛИТОВЧЕНКО НАГОРОДЖЕНИЙ ГРАМОТОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ

19 вересня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №36, 19 вересня-26 вересня

Кабінет міністрів України нагородив Ігоря Литовченка, президента компанії «Київстар Дж.Ес.Ем.», п...

Кабінет міністрів України нагородив Ігоря Литовченка, президента компанії «Київстар Дж.Ес.Ем.», почесною грамотою «за істотний особистий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та ринкової інфраструктури України, а також за високі досягнення в професійній діяльності». Грамоту 4 вересня, у День підприємця України, підписав прем’єр-міністр Віктор Янукович. Ця нагорода стала ще одним наочним підтвердженням важливості й результативності активної роботи керівника компанії «Київстар Дж.Ес.Ем.», спрямованої на благо не лише вітчизняної телекомунікаційної галузі, а й усієї держави в цілому.

Сьогодні компанія «Київстар Дж.Ес.Ем.» упевнено підтверджує свої лідерські позиції на вітчизняному ринку телекомунікацій, надаючи свої послуги майже 2,5 млн. абонентів більш як у 700 містах і населених пунктах України, зокрема в усіх обласних центрах, а також на всіх основних трасах національного й регіонального призначення. Абоненти компанії також мають змогу користуватися послугами міжнародного роумінгу в 101 країні світу, використовуючи мережі 216 зарубіжних операторів мобільного зв’язку. «Київстар Дж.Ес.Ем.» є в Україні національним оператором мобільного зв’язку, котрий розвивається найдинамічніше. Динамічність і прозорість діяльності компанії дозволила їй першій серед всіх українських підприємств випустити корпоративні єврооблігації на загальну суму 160 млн. дол., що відразу ж почали користуватися значним попитом на світових фінансових ринках. Агентства Standart&Poor’s і Moody’s присвоїли цим облігаціям високий рейтинг В2.

За п’ять років роботи компанія вклала в економіку України понад 364 млн. дол., із них 139 млн. дол. — лише в 2002-му. Нинішнього року темп вкладень збережеться. При цьому за п’ять років діяльності на ринку компанія перерахувала в бюджет держави 138,6 млн. дол., із яких на минулий рік припало 94,9 млн. Таким чином, компанія входить у число найбільших платників податків в Україні. «Київстар Дж.Ес.Ем.» традиційно виступає організатором різноманітних благодійних програм. Її регіональні представництва підтримують місцеві дитячі будинки, лікарні та госпіталі. Уже три роки компанія виступає генеральним спонсором конкурсу «Студент Києва», а також виплачує іменні стипендії найкращим студентам, котрі навчаються за телекомунікаційними фахами в провідних технічних вузах країни.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво