Посол України в Туреччині: Треба розглянути можливість видобутку в Україні сланцевого газу

Поділитися
Успішний досвід США у видобутку сланцевого газу, і наявність цього ресурсу в Україні повинні посл...

Успішний досвід США у видобутку сланцевого газу, і наявність цього ресурсу в Україні повинні послужити стимулом для дослідження можливостей практичного використання цього ресурсу у вітчизняній економіці, заявив у статті для «Дзеркала тижня» посол України в Туреччині Сергій Корсунський.

«За підсумками 2009 року видобуток газу у США збільшився на 3,7% — до 624 млрд. кубометрів, — констатував дипломат. — Це сталося завдяки сланцевому газу, який завжди враховувався в енергетичних балансах лише як теоретичне джерело енергоресурсів»

При тому Сергій Корсунський приводить оцінку журналу The Economist, яка описує потенціал видобутку сланцевого газу в Україні як «істотний».

«Якщо в Україні є сланці і вітчизняні фахівці володіють знаннями, достатніми для реалізації сучасних технологій видобутку цього газу, а в цьому немає сумніву, то вже зараз було б доцільно розпочати ретельне опрацювання цього питання. Як уже зазначалося, потрібен час для того, щоб сланцевий газ став реальною альтернативою природному, тож гаяти його — це лише залишатись осторонь того, що відбувається не тільки за океаном, а й зовсім поряд з нами — в Європі», — заявив дипломат.

Детальніше читайте в статті Сергія Корсунського «Тиха газова революція» у свіжому номері «ДТ».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі