Посол Німеччини розповів, навіщо ГТС України потрібні міжнародні партнери

Поділитися
Посол Німеччини розповів, навіщо ГТС України потрібні міжнародні партнери © gaz-system.pl
Українська ГТС потребує ініціативи - Ернст Райхель.

Участь міжнародних компаній в управлінні газотранспортною системою (ГТС) України може підвищити її конкурентоспроможність. Українська ГТС потребує ініціативи. Про це розповів посол Німеччини в Україні Ернст Райхель в ході спільного з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми віримо, що участь та інвестиції міжнародних компаній могли б зіграти велику і позитивну роль у підвищенні конкурентоспроможності ГТС. Ми вступаємо у фазу, де ймовірність більшої конкуренції за українську ГТС зростає, тому газотранспортна система України потребує ініціативи, щоб зробити її більш життєздатною і рентабельною", - сказав він.

Нагадаємо, у грудні повідомлялося про те, що Україна почала відбір міжнародних партнерів для спільного управління ГТС.

НАК "Нафтогаз України" знайшов ще двох потенційних партнерів, яких можуть залучити до управління ГТС. НАК у грудні підписав меморандум про співпрацю із голландською компанією Gasunie і французькою GRTgaz.

У квітні 2017 року "Нафтогаз" підписав із компаніями Snam і Eustream меморандум про співпрацю при використанні ГТС України.

Раніше голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив про те, що без залучення міжнародного партнера до управління ГТС домогтися перенесення точок продажу російського газу на східний кордон не вдасться.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі