Новини Донбас - Податки з окупованого Донбасу будуть збирати в інших містах - Економіка - dt.ua

Податки з окупованого Донбасу будуть збирати в інших містах

20 листопада, 2014, 15:40 Роздрукувати

Фіскальна служба переводить свої підрозділи в підконтрольні Києву міста. Обслуговування підприємств, "прописаних" на захоплених бойовиками територіях, переводиться за ними.

Фіскальна служба переводить свої підрозділи в підконтрольні Києву міста © Андрій Товстиженко, ZN.UA

Територіальні органи Державної фіскальної служби (ДФС) України, які перебувають на тимчасово не контрольованих територіях Луганської і Донецької областей, будуть переведені в населені пункти, де українські державні органи влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі.

Робота всіх структурних підрозділів територіальних органів, які переміщені, буде налагоджена за новими адресами, згідно з наказом ДФС №256 "ПРО переміщення і закінчення простою" від 7 листопада.

"Функціональні обов'язки по обслуговуванню платників податків, що перебувають на обліку в територіальних органах, що переміщуються, покладаються в межах компетенції на територіальні органи ДФС згідно з додатком до наказу", - йдеться в повідомленні.

Всіх працівників фіскальної служби в Донецькій і Луганській областях обов'язково повідомлять про переміщення та істотні зміни умов праці.


Раніше Кабмін прийняв рішення
фактично припинити фінансування окупованих бойовиками територій. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям доручено забезпечити переміщення до 1 грудня всіх бюджетних установ з підконтрольною бойовикам території.

Своїм розпорядженням уряд також затвердив перелік із 23 населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

Крім того, президент Петро Порошенко своїм указом доручив НБУ закрити всі рахунки компаній і приватних осіб на окремих територіях" в зоні АТО.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >