Підприємець Василь Хмельницький дав поради Володимиру Зеленському - Економіка - dt.ua

Підприємець Василь Хмельницький дав поради Володимиру Зеленському

26 квітня, 10:51 Роздрукувати

© https://zn.ua

 Підприємець і засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький звернувся до майбутнього (VI) президента України Володимира Зеленського із відкритим листом на порталі "Ліга.Бізнес".

"Вам доведеться припуститися всіх помилок людини, яка вперше опинилася у політиці та взяла на себе таку відповідальність. Будьте готові до того, що радники та спеціалісти накоять багато "добра" без вашого відома. Тож бажаю вам розпочинати з мудрих та виважених кадрових рішень", — попередив Хмельницький.

У листі інвестор та підприємець зазначив такі напрямки задля перезавантаження української економіки:

Увага до освіти.

Без реформи освіти не буде стрімкого економічного розвитку.

Інвестиції в дошкільну, шкільну та вищу освіту напряму вплинуть на майбутнє економічне зростання країни,  рівень свідомості та щастя в нашому суспільстві.

Лише розумні громадяни здатні створювати унікальні та актуальні рішення, продукти, бізнеси у глобальному світі. Вища освіта має бути переосмислена та відповідати викликам нового часу, готувати кваліфіковані кадри для технологічного та виробничого секторів, які вже працюють за світовими стандартами.

Розвиток підприємництва.

Підприємець має бути найпочеснішою професією у країні на рівні з медиками й освітянами.

Зробіть ставку на малий і середній бізнес! Безмежний потенціал України - у натхненних і талановитих людях, які прагнуть займатися власною справою тут та зараз, на рідній землі.

Розвиток світових економік йде до того, що корпорації скорочуватимуть робочі місця. Саме малий та середній бізнес надаватиме людям роботу та стане основою економічного зростання. Тож системно підтримайте українських підприємців умовами для створення та розвитку бізнесу.

Задля зниження тиску на діючий малий і середній бізнес – як український, так і іноземний – варто обмежити повноваження низки структур, які взагалі не мають займатися економікою.

Захист національного виробника

Маємо відчувати гордість за  українські бренди, що підкорили світові ринки.

Ми самі можемо виробляти майже все, що сьогодні завозимо з Китаю, Туреччини та країн ЄС. Більше того, Україна має експортувати по всьому світу готові продукти, а не сировину.

Захист національного виробника та стимулювання власного виробництва — питання економічної безпеки. Це створення робочих місць, додана вартість, податки, оновлена інфраструктура. Перш за все, країні потрібні вагомі преференції для індустріальних парків.

Реформа судової системи

Верховенство права - запорука захисту інвестицій і майна кожного.

Проведення реальної реформи судової системи дозволить іноземному та вітчизняному інвестору почуватися в країні безпечно. Великі інвестиції у різні галузі нашої економіки давно очікують на зелене світло.

Підтримка IT-сектору

Україна має увійти в топ-10 IT-країн світу.

Саме нові технології можуть підняти нас до числа світових лідерів, як це сталося з Ізраїлем. Ми вже відомі своїми IT-талантами на Заході: у Кремнієвій долині українці - серед найкращих фахівців. Тож давайте створимо умови, щоб вони масово не полишали Україну. Та й більше - повернулися додому, працювати тут і піднімали економіку.

Василь Хмельницький є засновником інвестиційної групи UFuture, до складу якої входять девелоперська компанія UDP, яка спеціалізується на великих інфраструктурних проектах, другий найбільший в країні міжнародний аеропорт "Київ" ім. І. Сікорського, національний оператор зовнішньої реклами "РТМ-Україна", індустріальний парк "Біла Церква". Група також включає інноваційні бізнеси, такі як UDP Renewables, що створює під ключ і розвиває під власним управлінням сонячні електростанції, фармацевтична компанія "Біофарма", інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City. UFuture підтримує соціальні проекти в галузях освіти та економіки, серед яких Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Школа малого і середнього підприємництва, інноваційна школа програмування UNIT Factory, Лін Інститут України.

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >