Перший український успіх на міжнародних ринках капіталу після виборів нового Президента - Економіка - dt.ua

Перший український успіх на міжнародних ринках капіталу після виборів нового Президента

4 лютого, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №4, 4 лютого-11 лютого

28 січня 2005 року ВАТ «Укрексімбанк» додатково залучив 100 млн. дол. США на міжнародних ринках капіталу...

28 січня 2005 року ВАТ «Укрексімбанк» додатково залучив 100 млн. дол. США на міжнародних ринках капіталу. Лід-менеджерами трансакції, як і у вересні, коли було залучено 150 млн. дол. США, виступили банки UBS Limited та Dresdner Kleinwort Wasserstein.

Завдяки позитивній ринковій кон’юнктурі та очікуваному попитові на українські активи, цінові параметри запозичення стали відомі вже в день подання заявок. У Європі й Азії процес залучення зайняв фактично три години, при цьому обсяг заявок значно перевищив оголошену суму.

Книги заявок були також відкриті для американських інвесторів, які виявили величезний інтерес. За кілька годин загальна сума заявок наблизилась до 1 млрд. дол. США, забезпечивши майже 10-разовий рівень підписки.

Понад сто інвесторів зацікавилися угодою, особливо представники США, Великобританії, інших країн Європи, а також Азії.

Ціна додаткового залучення була зафіксована на рівні 102,75% із прибутковістю в 7,04%, що значно краще відповідного показника першої угоди — 7,75%. Це є яскравим свідченням підвищеного інтересу зарубіжних інвесторів як до «Укрексімбанку», так і до української економіки в цілому.

На інвестиційні фонди припадає 80% угоди, на банки та роздрібних інвесторів — близько 20%. Географія додаткового залучення виглядає так: США — 36%, Великобританія — 28, країни Азії — 9, Німеччина — 6, Швейцарія — 5, Скандинавські країни — 4%, інші країни Європи — 12%.

Довідка «ДТ». 24 січня 2005 року міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings оголосило про підвищення довгострокового рейтингу ВАТ «Укрексімбанк» з рівня В+ до ВВ-, а рейтинг підтримки підвищено з «4» до «3».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1287, 21 березня-27 березня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво