ОДНИМ РЯДКОМ - Економіка - dt.ua

ОДНИМ РЯДКОМ

15 лютого, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №6, 15 лютого-22 лютого

Комп’ютери освоюють магазини побутової техніки У мережі магазинів побутової техніки «Фокстрот» з’явилися комп’ютери компанії K-Trade...

 

Комп’ютери освоюють магазини побутової техніки

У мережі магазинів побутової техніки «Фокстрот» з’явилися комп’ютери компанії K-Trade. Це результат укладання договору про співробітництво між компаніями. Тепер у комп’ютерних відділах магазинів представлено повний модельний ряд комп’ютерів Bravo й широкий вибір периферійних пристроїв. Таким чином, торговельна марка Bravo продовжує експансію українського ринку. Керівництво «Фокстроту» дотримується думки, що комп’ютери поступово переходять у розряд побутових приладів і неодмінно повинні пропонуватись у салонах електроніки.

Черкаська «тютюнова» змінює назву й устаткування

Черкаська тютюнова фабрика, яку минулої осені купила англійська Gallaher, змінила свою назву на «Ліггетт Дукат Україна». Нову назву вже офіційно зареєстровано. За інформацією представника фабрики, в Україні Gallaher працюватиме через свою компанію «Ліггетт-Дукат» — одну з найбільших на російському тютюновому ринку.

Нові господарі вже встановили й запустили на фабриці новий комплекс із виробництва сигарет потужністю 0,5 млн. шт./год. Вартість цього устаткування поки що не розголошується.

Уперше міжнародний екологічний сертифікат отримала українська компанія

Першим з українських підприємств і одним із перших у Європі міжнародний сертифікат якості системи екологічного менеджменту ISO 14001 одержав концерн «Стирол». Сертифікацію проводило міжнародне технічне товариство Bureau Veritas (Франція).

«Стирол» спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, аміачної селітри, медикаментів, він також єдиний в Україні виробник полістиролу. Сьогодні 70—75% своєї продукції концерн експортує. На думку голови правління концерну «Стирол» Миколи Янковського, наявність цього сертифіката вплине на збут продукції «Стиролу» за кордоном, адже ISO 14001 є найжорсткішим екологічним стандартом у світі.

«ПриватБанк» окупує Україну

Торік «ПриватБанк», що входить у дев’ятку найбільших вітчизняних банків, відкрив 366 своїх філій і відділень, збільшивши їхню мережу до 809. До кінця 2002 року керівництво банку планує відкрити ще 300 відділень і філій.

Розростання мережі філій стане у пригоді банку, який із лютого поточного року разом із російським МКБ «Москомприватбанком» почав здійснення термінових переказів між фізичними особами за системою PrivatMoney. Реалізована на основі web-технології система забезпечує миттєвий переказ коштів як між Україною та Росією, так і по Україні.

«НАДРА» пропонує «подвійну» відсоткову ставку

Банк відкриває учасникам нової програми довгострокових депозитних вкладів «Мої університети» відразу два рахунки — «Нагромаджувальний» і «Спеціальний поточний рахунок». За кожним вкладом клієнтам пропонується особлива система встановлення відсоткової ставки. Остання складається з двох частин: постійної складової, із жорстко визначеним відсотком річних, і змінної частини, що додається до постійної та визначається раз на рік. У результаті, обіцяють банкіри, підсумкова ставка, яку одержує клієнт, дещо перевищує ціну річних ресурсів банку.


за матеріалами «ДТ»
й інформагентств

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво